Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bajom lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bajom lehet egy olyan kapcsolatól, mint ami ennek a lánynak van?

Figyelt kérdés

itt vezeti a blogját, már tettem fel ezzel az oldallal hasonló kérdést de konkrétan senki nem válaszolt

[link]

szóval, szerintetek jó vagy rossz egy ilyen kapcsolat?


2013. szept. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma már egyszer kiírtad ezt a kérdést, csak más ürügyet írtál alá. De persze mindenki tudja, hogy a saját béna kis blogodról van szó.
2013. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
mivel minden no ugyanojan felszines igy minden kapcsolat rosz amit novel fojatsz de ugye ez ordogi kor mert kivanod oket testileg csak a termeszetuk elviselheteln. ez van.
2013. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hányszor mondjam hogy nem az én blogom? ez a lényege, hogy van egy nálam 5 évvel idősebb srác és hasonló jellegű lenne ez az egész, nem tudom mit tegyek, ráadásul én még fiatalabb is vagyok mint blog író lány én 15 vok
2013. szept. 22. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ketteske, tán férfival jobban élvezed a kapcsolatot?
2013. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sőt aki írja a blogot azt sem tudja hogy nekem ijen problémáim vannak.. :( nem merem megkérdezni tőle
2013. szept. 22. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy nem kaptál választ a kérdésedre. Ez inkább digitális környezetszennyezés, mint olvasható blog. A kedvedért elkezdtem magam átrágni rajta, 2012. decemberénél adtam fel, annyi derült ki belőle, hogy a blog feltehetően kamasz írója, szexel valami sráccal, akit Fredi bácsiék nem utálnak. És még mindig nem értem miért cidrizel. Szóval 15 éves létedre összeszedtél egy 20 évest? Kiféle? Miféle? Kef... És mi az hogy hasonló jellegű lenne az egész?


Szerintem egyszerűbb lenne, ha a saját szavaiddal leírnád, hogy mi van, mitől félsz, mire vagy kíváncsi.

2013. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vki irja már le 3 mondatba, h mi van abban a blogban?
2013. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!