Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van 10-ből 8-lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van 10-ből 8-lánynak párkapcsolata, és miért nem találom meg a maradék 2 szinglit, akik még néznek is ki valahogyan?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2-böl 1 ronda, a másik leszbi!
2013. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert CSAK!
2013. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert 6 lánynak ugyanazzal az egy fiúval van kapcsolata.
2013. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem találod meg,de én szingli vagyok és elég szép is, úgyhogy van ilyen :D

De am én meg fiút nem találok aki jól néz ki és nincs kapcsolatban...ha meg szingli épp nem akar kapcsolatot...:/

2013. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ameoland ***** válasza:

rossz lányokra akarsz ráhajtani. azért mert pasijuk van, nem biztos,hogy nem váltanának.

ez olyan,mint a maradékért várni az asztalnál és azzal beérni. nem elvadítani kell egy boldog kapcsolatban élőt,hogy te hancúrozz vele 2 hétig..de mert azt mondja bocsi van pasim, az semmit se jelent általában..

2013. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És most ezzel a kérdéssel mit akarsz elérni?... Tegyük fel, az arányok mindkét nemnél azonosak. Akik összetalálkoznak, összejönnek, a többi meg a súrlódásos párnélküliség.
2013. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!