Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak hogy ne tapizzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy ne tapizzon annyit? (lent)

Figyelt kérdés
Kavarok egy pasival aki nagyon tetszik nekem.Nagyon jofej,aranyos,jol nez ki dee egy problema van vele .. mindig tapiz.Allandoan a melleimet fogdossa,de nem csak ugy egyszeruen hanem a melltartom ala nyul meg a nadragomba.Mindig lekell fogjam a kezet hogy ne mennyen "tiltott" helyre.Meg annyira nem is zavarna ha nem csak 2 hete kavarnank.Nagyon feszult kell legyek minidg mikor vele vagyok mert azert kell aggodjak hogy most vajon hova fog nyulni.Hogyan mondjam el neki hogy ez zavar engem?

2013. júl. 13. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14 evesek vagytok?
2013. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jancsi! Ne tapizz, mert nem szeretem. (Így)
2013. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a pasi véletlenül nem egy 15-16éves kamasz? Mert akkor hiába szólsz neki, úgyse hagyja abba.
2013. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
rúgd tökön, abból majd megérti a kis kangörcsös. miért kell neked ilyen akinek láthatóan a szex a legfontosabb, nem pedig az érzelem, megértés, törődés?
2013. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
18 eves en pedig 16 .. De erzelmes , mert mindig meglep valamivel.csoki virag stb... de ez nagyon zavar :(
2013. júl. 13. 15:19
 6/16 anonim ***** válasza:

szólj neki, hogy zavar ha ennyit tapiz és hogy neked ez még korai

ha normális leáll vele egy időre

2013. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ettől lesz neked valaki érzelmes? Hogy cuccokat vesz neked? Hova süllyed még ez a világ...
2013. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mar mondtam neki, de nem hagyta abba ..Lehet azert mert nem mondtam tul komolyan ... Nem tudom..Fontos nekem ez a fiu..Meg miellott kavartunk volna is sokat beszeltunk ..
2013. júl. 13. 15:24
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem , nem csak ettol .. Nagyon szepen beszel velem,meghallgat,ha szomoru vagyok vigasztal ..
2013. júl. 13. 15:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet viccesnek találja. mond neki hogy hadja abba mer még ez neked nem tetszik ezt én megérteném. F
2013. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!