Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti barátotok segít titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátotok segít titeket anyagilag? Szerintetek én várok sokat, vagy ő nem veszi észre magát?

Figyelt kérdés
A történetem az lenne, hogy a kedvesem eléggé jómódú és nehezen érti meg, hogy én meg egyáltalán nem. Hárman vagyunk gyerekek egy munkanélküli anyukával és nevelőapám 120E fizujával. Egész nyáron 12 órákat dolgoztam havi 40-45E Ft-t, hogy kicsit segíthessek a kiadásokban, és hát a problémám voltaképp az lenne, hogy nem érti meg, hogy nincs pénzem és olyan programokat szervez amik bár klasszak de pénz kell hozzá, nem sok, csak nekem sok. És soha nem mondaná, hogy "na ezt most én fizetem!" Most is felezőbáljára elhívott és közölte, hogy 6000 Ft a belépő, vagy jövőhéten menjünk kirándulni:5000 Ft. Már szinte sírhatnékom van. És hiába tök gazdag még egy szelet süti nem sok, de annyira se hív meg. Ha esetleg elmegyünk valahová iszogatni vagy enni, még akkor is szinte csak én fizetek, még csak nem is felesbe. Tudom, hogy szeret nagyon és én is hihetetlen szeretem, de bánt :( és ha veszek egy ruhát, akkor egyből az orrom alá dörgöli, hogy ilyenekre költöm a pénzt, és ne sírjon akkor a szám. Hát szóval, szerintetek tényleg én vagyok pióca, vagy jogosan várom el, hogy ha meghív valamire, legalább fizesse?
2013. szept. 23. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fullba nyomja a kretént
2013. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Abból amit leírtál, egy elég nagy tapló képe rajzolódik ki az egyszeri olvasónak.
2013. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez az egész hülyeség. ami nem megy, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy minek kell erőltetni. nincs pénzed, érthető, ha neki van, akkor meg önző.. nem értem minek kell ilyen drága programokat szervezni.. miért nem lehet elmenni kirándulni? komolyan ennyi pénzből, ha mindent egyedül fizetek, akkor 5-6 alkalommal találkozok a barátnőmmel, és az utazásért még fizetni is kell.. hagyd ott
2013. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ilyentől meg kell szabadulni.
2013. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy nem lehet arra építeni hogy a párod gazdag így álljon mindent ő.

De én véletlenül sem nevezném nagy szerelemnek ami köztetek van. A párod önző, érzéketlen, és egyáltalán nem veszi figyelembe a helyzetedet..

Arról nem is beszélve hogyha te fizeted a közös kajálásokat meg italozást akkor ő nem szerelmes csak örül hogy talált egy naivát akit ki tud használni.

Neked meg nem árt egy szót megtanulni, és néha hangosan kimondani. NEM!

felezőbál 6000 forint?- NEM!

kirándulás 5000 forint? -NEM!


Hidd el! lehet ám nemet is mondani mindenre.

Ha legközelebb enni és inni mentek, csak a te részedet fizesd ki, a többit oldja meg ő.. Eleve így is kérném a számlát..

2013. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 intrepid ***** válasza:
Lehet, a barátod sem jómódú annyira mint mutatja, csak rázza a rongyot. De az is lehet, párszor már vezették meg pénzelős kis ribik, és azóta óvatos.
2013. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem te vagy a pióca! Ezek nem is elvárások amiket te leírtál! Egy normális jól működő kapcsolatban nem így megy. Ha barátnőmmel vagyok igyekszem mindig én fizetni, vagy maximum felesben( Nem vagyok egy túlságosan jó módú család sarja). Egyszer-egyszer fordul elő, hogy Ő fizet, amikor nálam véletlen nincs annyi, vagy azt mondja, hogy ő akar, esetleg nem tudnak visszaadni(Volt már rá példa nem egyszer).

Amit a barátod csinál az taplóság. Az én képem ég amiatt, hogy ilyen.

2013. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem mehetsz vele, mert nem telik rá, és vagy alkalmazkodik, vagy meghív.
2013. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még képes a sajátját is kifizetettni veled?!
2013. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szeret téged.


35/f

2013. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!