Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el szerintetek?

Figyelt kérdés

Számtalanszor előfordult már, hogy ismerkedtem neten pasikkal és nagyon jól alakult minden (nem mindegyikkel, de volt köztük intelligens is, akivel mindenről tudtunk dumálni). Tehát egy ideig beszélgettünk, látszólag egy hullámhossz, kölcsönös szimpátia, esetleg több (mondjuk olyan, hogy kijelentjük, hogy szívesen járnánk egymással).


Aztán beüt valami (nem tudom, hogy mi) és hirtelen leépít, vagy olyanra is volt már példa, hogy szimplán nem írt többet. Ha rákérdezek az indokra, nem tudnak értelmes okot mondani. Egyszerűen elmúlik a varázs, vagy mi a szösz.


Forduljak fel, ha értem. Egyik nap még bókol, "tetszel", "járnék veled", másik nap meg lekoptatna.

Na ezt most akkor hogy...?


2013. szept. 23. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet kijelenteni valakiről, hogy járnál vele, találkozás nélkül.
2013. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
úgy hogy analfabéták ennyi.. írj nekem :)
2013. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha már napokig beszélgetsz vele, el tudod dönteni, hogy hasonló-e az érdeklődési körötök, bejön-e a stílusa, mennyire jöttök ki egymással.


Ha láttál róla több képet, netán webcam-on beszélgettek, akkor a külsejéről is el tudod dönteni, hogy tetszik-e vagy sem.


Nem?

2013. szept. 23. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Napokig? Napok alatt interneten nem lehet megismerni a másikat. Attól még, hogy 1-2x jól elbeszélgettek + tetszik, szerintem elég meredek ezt így kijelenteni, hogy járnátok egymással... Ehhez az életben is jó esetben minimum hetek kellenek. (Már ha két normális személyről van szó, akik hosszútávú kapcsolatot szeretnének...)
2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hosszútávú kapcsolatot, igen.


Hát nem tudom, nekem már pl. ha egy hétig minden nap beszélünk és kivesézünk egy csomó témát, akkor az már elég ahhoz, hogy rájöjjek, milyen belső tulajdonságai vannak és, hogy azok számomra vonzóak-e vagy sem.

2013. szept. 23. 19:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz a netes pasizáshoz? Az illúziók szépek ideig óráig, de sehova sem vezetnek a csalódáson kívül. Könnyű kedves dolgokat írogatni személyes megjelenés nélkül. A világon ennél egyszerűbb nem létezik (talán a szellentés valamivel egyszerűbb ,de nem sokkal). Persze ideig óráig ők is nyilván elhiszik, nem hinném, hogy arról van szó, hogy szándékosan szívatnak (bár ilyen is akadhat >:)) Szállj le a földre, erre a jó kis magyar földre :), és az illúziókat meg hagyd meg a tinilányoknak szerintem. (feltéve, ha nem az vagy, mert akkor nem szóltam...>:))


footer:

egyébként a "járnék veled" nem egyenlő a "járni akarok veled" hiszen az egyik feltételes mód, (help: járna), de nem fog, csak járNA


27/f

2013. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a képeidtől rettentek meg, vagy valahol mindig elérsz egy ponthoz mikor elmondasz valamit és az rémíti meg őket.
2013. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Túlságosan beleéled magad, attól, hogy jól elbeszélgettek (főleg csak neten), még nem jelenti, hogy járna is veled. Meg a legtöbb esetben egy idő után már unalmassá válnak a beszélgetések, főleg ha minden nap órákat írogattok egymásnak. Persze van kivétel.
2013. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van csak én férfiként a női nem részéről érem meg ezeket.

Ha gondolod válthatunk pár üzenetet, meglátjuk ki száll ki hamarabb vagy ki bírja tovább. :)

2013. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!