Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítani fog velem?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 19 évesek vagyunk.Holnap leszünk két hetesek.Minden nagyon jó köztünk.Ha nincs velem nagyon hiányzik.Jővő héten kedden kéne csak megjönnie de ma jött meg és terveztük hogy mától vasárnap estig nála leszek de lemondtam mert beteg vagyok.Félek hogy ez miatt elfog hagyni.Ugye nem?
2009. nov. 6. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhagy akkor ennek a kapcsolatnak nem is volt jővője
2009. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Ha ezért elhagy akkor tényleg nem szeretett soha. Értse meg hogy beteg vagy..vagy menjen át hozzád ö.ha nem olyan fertözö hülyeség.:)
2009. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret (vagy legalábbis szívesen van veled), akkor tudomásul veszi, hogy nem egy gép vagy. Lehet jó vagy rossz kedved, lehetsz beteg, lehetsz épp fáradt vagy tök energikus, elő fordulhat, hogy épp nem kívánod a szexet, de az is lehet, hogy senki nem tudna lelőni. Emberek vagyunk. Ha ezért szakít veled, meg sem érdemel!
2009. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. nov. 6. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem tuti h e miatt nem fog szakítani veled,ha fontos vagy neki.
2009. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!