Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet úgy szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy szakítani, hogy nem haragszol a másikra, csak elmúltak az érzések? Annyira nehéz, nagyon megbántottam, és már én sem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés

4 éve voltunk együtt a barátommal, és sajnos én már nem kívántam őt, már idegesítettek a hibái.

Sokszor beszéltem vele arról, hogy már nem igazán vagyok biztos a dolgokban, de szeretném még megmenteni a kapcsolatunkat.

Szóval kb. fél évig tépelődtem magamban, és végül szakítottam vele.

Iszonyúan megbántottam, és annyira sajnálom most, hogy egy alapvetően jó kapcsolatot felrúgtam, nem bírom elviselni.

Szerintetek ezek alapján jó vagy rossz döntést hoztam?

22 éves lány


2013. szept. 24. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


A kérdés az, hogy próbáltátok orvosolni a "hibákat"? Mindketten, mert nyilván mindkettőtöknek vannak. Tettetek valamit a kapcsolatért, vagy csak voltatok ebben az utolsó fél évben? Ezeket kellene megválaszolnod, és szerintem látnád, hogy mi miért történt.


Lehet, hogy most cska a hiányt siratod, ami pár hónap múlva elmálik. De lehet, hogy mindketten bánjátok, ha pedig átgondoljátok, lehet, hogy rájöttök, hogy együtt "kell" maradnotok.


SZerintem adj egy hetet magadnak, hogy átfuss az egészen, és beszéljétek meg.

2013. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kívántad már és úgy érezted, hogy nem szereted akkor a legjobb döntést hoztad!


Sokan megcsalták a párjukat ez miatt, TE NEM ezt az utat választottad és helyesen cselekedtél!


Adtál esélyt magatoknak hátha helyre lehet hozni, de az érzésekkel tudtál mit kezdeni!


Exed sajnálod szerintem mert ő szeret téged és veled akart lenni ez bánt téged, de azért ne maradj vele, hogy neki jó legyen mert akkor csak folytatódik ami eddig volt!


Lehet neked is hiányzik valahol a közelsége, hosz mégis 4 évig az életed része volt!


Fel a fejjel!


25F

2013. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem három dolog szokott felb**ni:

- ha valaki szép csendben hagyja tönkremenni a kapcsolatot, mert képtelen elmondani ha valami nem jó

- ha valaki esélyt sem ad, csak mondvacsinált indokokkal szakít (és a másikra hárítja a felelősséget)

- ha valaki nem képes belátni, hogy szar az egész, inkább nyel és szenved, mert gyáva szakítani.


Az elmondásod alapján te igyekeztél változtatni, kimondtad a problémád, amikor pedig semmi sem segített, továbbléptél. Én ebben nem látok hibát. A szakítás fájdalommal jár, akármilyen jól is csinálod. Így viszont a lelkiismereted tiszta lehet.

2013. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden problémát részletesen átbeszéltetek? Konkrétumokkal? Ha igen, és arra jutottatok, hogy ezeket nem lehet megoldani, akkor jó döntést hoztál.
2013. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!