Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy szakítani akarok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, első kapcsolatom tart lassan 2 éve. Az a helyzet hogy már nem az igazi a kapcsolatunk. Ebből kifolyólag kezdtem el ismerkedni van egy srác akivel randiztam de több lett belőle mint szimpla randi mert lefeküdtünk. Csak most történt velem először ilyen...de vhogy nem bantam meg a dolgot.

Ha szakítani szeretnek es kerdezi miert emlitsem meg neki? Félek, hogy csúnyán megverne vagy valami. Szerintetek?


2013. szept. 14. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább ne mondd el neki. Ennyit mondj, hogy már nem érzed az igazinak a kapcsolatot. Kevésbé esne rosszul neki, mintha megtudná, hogy még le is feküdtél mással...
2013. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted ezt érdemelte a barátod?
2013. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megcsalast ne mond el ha nem muszaj.... mond el neki nem szereted es megismertel mast es randiztatok de nem akarod megcsalni es szeretnel szakitani. Es ha agresszivan fogad tehat erzed h megfog verni jelentsd fel... ezzel fenyizd meg! Sok sikert a boldogsaghoz! 25F
2013. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Harmadik vagyok


masodik te nyeljel dugot szerintem.... nem kll mindenkit leoltani... igy jart a pasija.. miert nem foglalkozott a kerdezovel miert nem adta meg a torodest!



Ne foglalkozz kerrdezo az izlestelen hozzaszolasokkal.


25f

2013. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Az nem ok az ilyen gerinctelen tettekre!
2013. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
másodiknak igaza van. Remélem, ritka szarul érzed magad... a szakitás még oké, a megcsalás viszont egy nagyon alja dolog. Hogy szakits? Menj oda, és mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, de vége. Személyes legyen, szánj rá időt, legyél egyértelmű, és ne legyél túl hideg...
2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
#4 Soha nem a megcsalt fél a hibás.
2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Gerinces vagy gerinctelen... ez van! Nem o az elso... na es aztan..... nem kell itelkezni.... nem tudjuk milyen volt a kapcsoolat! Ettol nem rib @nc a kerdezo! Inkabb tanacsot adjatok neki. Kerdezo maskor azert ne csalj meg senkit ha van ra mod! Mert tenyleg nem szep dolog. De ne magadba keresd a hibat csak hanem a baratodban is!25f
2013. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól van 4 -es nagyon okos vagy... A megcsalás mindenhogyan a legundorítóbb dolog, miért nem lehet előbb szakítani? Rohadt sok értelme van megcsalni a másikat, nagyon okos dolog -.-...
2013. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

25f jobb ha csöndbe maradsz.

A megcsalás sosem megoldás...ha probléma van neg kell beszélni,ha nem megy akkor szakítani.Nem megcsalni.

Azzal,hogy megcsalja 100%ban ő lesz a hibás.Ami a tanácsot illeti.

Ha volt ennyi esze akkor szakítani is tud.

2013. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!