Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Amit nem tud elválasztani senki és semmi?
2013. szept. 24. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Léteznie KELL.
2013. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Nincs...az alkohol,drog,bulizás,szabadságvágy vagy egy kísértés mindig közétek állhat.Bárhol és bármikor,akár 30 év után is.
2013. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Létezik igaz szerelem, de múló állapot. Az idő ezt is átváltoztatja, mint mindent.
2013. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem van. Bár több fehér holló van, mint igaz szerelem, de attól, hogy nem látunk hideg fúziós folyamatokat, még léteznek, és én hiszek bennük. Unalmas az élet, ha megalkuszunk valami "jó ez is" csajjal...
2013. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azért kérdem...mert volt egy lány,akivel 16 hónapja együtt voltunk.Az anyja egyszer látott kb 20 méterről,és nagyon nem talált szimpatikusnak.Soha nem állt velem szóba,nem engedte,hogy odamenjek hozzájuk,legalább 5 percre csak,hogy megismerjen.Aztán pár rossz akaró hazugságokkal beszélte tele fejét az "anyósnak".És minden nap órákat veszekedett a lánnyal.15 hónapon keresztül titokban találkoztunk a legtöbbször,akkor is csak heti pár órára.Neki a suli,nekem a munka miatt.(Ő 20 én 21 vagyok)

De úgy tűnik,nem bírta tovább a terrort...és most szakított velem.Azt mondja szeret...és sírva,csókolózva búcsúztunk el egymástól...sok mindennel próbálkoztam,de hajthatatlan volt már...mert szerinte így nem mehetett volna tovább.Az anyja,amikot megtudta a szakítást,jókedvűen azt mondta,hogy "sokkal korábban szakítani kellett volna".Tökéletesek voltunk...vagy akkor ez most mind csak egy vízió volt?Ha akart volna,velem maradt volna...nem?Vagy tényleg ennyire nehéz a család,és egy szerelem között választani?

2013. szept. 24. 11:10
 7/20 anonim ***** válasza:

nem ismerlek, de teszek egy merész kijelentést rólad:

Lehet volt alapja a sok szarságnak, amit rólad összehordtak?

Ha nem, akkor mért nem álltál oda eléjük, kerek perec megmondani, hogy ha baja van veled, mondja a szemedbe!

A csajra tekintettel voltál, ezért nem léptél határozottat? Oké, most már nincs mit vesztened... Menj oda, és "verd szájba" (nem szó szerint!!!) az anyóst, hogy kapjon észhez...


A csaj meg ha az anyja nyomására így reagált, akkor érdekes... Ha más nem, akkor azt mondtam volna (a csaj helyébe), hogy adj időt, míg elköltözök itthonról, és élhetünk tovább, de ő nem akarta ezt mondani... ez nem túl sok jót jelent...


A csajszit megkérdezném, hogy az anyja (múlt lesz) többet ér, mint a közös jövőtök? Ha erre igent mer mondani, akkor tudjuk a választ.

2013. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem,amiket rólam mondtak,az mind csak rosszindulatú szarkeverés.Volt,hogy azt hazudták,hogy másik lánnyal láttak városban.Kamera felvétellel,illetve a belépőkártya azonosítójával is tudtam igazolni,hogy aznap én Grazban dolgoztam.Meg volt olyan is,hogy nekem rossz társaságom van egy olyan városban,ahol talán 2xer ha jártam életemben.

Oda akartam menni az anyjához,és a lány is mondta az anyjának,hogy had mehessek...de az anyja azt mondta,akkor kidobja a lányt a házból és soha nem láthatja.Ja,és rendőrt hívott volna rám.Van egy bátyja a lánynak,7 éve ismer,és jóba voltunk.Erre egyik napról a másikra megutált,mert az anyja azt mondta neki.

Mondtam a lánynak,hogy szökjünk meg akkor...nem kell messze menni,mert nem szakítom el a családjától,csak legyünk együtt,ahol nem kell hallgatnia a veszekedését,és a terrorizálást.Az én szüleim mindenben támogattak volna minket.A barátok is.Most az egész családja örül ennek a szakításnak.

Nem tudom már,hogy szeret e engem a lány....azt mondta szeret,de így nem vagyok benne biztos.

Ezt a kérdést fel fogom tenni neki mindenképp.

2013. szept. 24. 11:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Van az a fajta anyósjelölt, akit érdemes full ignore-ba tenni.
2013. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noydra ***** válasza:
Elásnám az ilyet a kert végébe... sajnállak, de tényleg.
2013. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!