Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem meg az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg az egyik lány barátomat, hogy nekünk együtt kell lennünk?

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve nagyon jó a kapcsolatunk, mindent elmondunk egymásnak, megbízunk egymásban. De nekem kb 1 éve folyton olyan érzésem van, hogy ha ennyire jól mennek a dolgok akkor miért nem jöttünk eddig össze? CSaj is mondja hogy helyes, aranyos vagyok és szüksége van rám, tudja hogy mennyire szeretem...az osztálytársai is azt mondják neki hogy járjon velem, de ő mégsem teszi meg. Miért???

És mit kéne csinálnom hogy összejöjjünk?

beszéljek osztálytársával hogy győzködje vagy mi?



2013. szept. 24. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Női gondolkodás,ne is próbáld felfogni... Am. èn is voltam már ilyen helyzetben nagyon szar dolog... :/
2013. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a sok tinifilmből, magazinból felvette a hülyeséget, hogy ha te barát vagy akkor nem szabad veled kikezdenie, mert csak tönkretenné a barátságot. A legjobb, legtartósabb kapcsolatok fiú-lány barátságból születnek.


Mit tehetsz? Elcsábítod. :) Kemény menet, de csináld, mert ha megszerzed annál nagyobb az öröm az élmény. :)

2013. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus friendzone, 2-es leírta. Hívd randira, ha még nem tetted.
2013. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már voltunk vacsizni, moziba, találkoztunk is csak sétálgattunk kézenfogva, csókolóztunk, de mind BARÁTKÉNT. és már idegesítő :S

el sem tudom képzelni hogy mit csináljak vele hogy az enyém lehessen

2013. szept. 24. 18:11
 5/6 anonim válasza:
Barátként csókolózni és kézenfogva járni? érdekes...
2013. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele. És akkor azt mondja hogy nem tud velem elképzelni kapcsolatot. Pedig az esetek többségében ő az aki megfogja a kezem, és az ő ötlete is volt hogy csókolozzunk..
2013. szept. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!