Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyilván mindenki másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván mindenki másképp gondolkodik, de tapasztaltatok már hasonló esetet, ahol jól alakult a történet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác (T), de sajnos úgy alakult, hogy kétszer is a lakótársával (D) melegedtem össze közös bulikon (nem feküdtem le vele).

A lakótársa is tetszik amúgy, jól kijövünk, de T sokkal inkább az esetem minden téren, így hozzá húz a szívem és még D sem bírja őt kiverni a fejemből.


T-nek úgy veszem észre, hogy egy másik lány tetszik, mindig vele van, előadásokon mindig mellé ül, és volt egy elejtett fél mondata is egyszer (bár csak fél füllel hallottam), amiből azt szűrtem le, hogy bejön neki a csaj.


Egyébként velem is szimpatizál. Egyre többet beszélünk mostanában és egyre több közös dolgot fedezünk fel, úgy látom bejön neki ez. Amikor találkozunk mindig széles vigyorral és integetéssel üdvözöl, poénkodik velem, nagyon kedves, beszélgetés közben mindig hosszan a szemembe néz, soha nem kapja el a tekintetét.


Viszont félek, mert még ha úgy is döntene, hogy nem kell neki a másik lány (vagy a lány nem akarja őt (nem tudom, hogy ő is viszonozza-e T "érzéseit")), akkor ez az egész dolog, ami a lakótársa és közöttem történt, gátolhatja az egészet.


A lakótársa egyébként többet is szeretne tőlem, de én T miatt nem. És többet nem is fogom engedni, hogy bármi legyen közöttünk.

Már ezt az előző két alkalmat is megbántam, csak nagyon rossz volt, hogy egyedül voltam, és jól esett a srác figyelme.


Szerintetek lehet még valami T és közöttem, vagy a lakótársa és közöttem történt dolgokkal már teljesen hazavágtam ezt az egészet?


2013. szept. 24. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
T azért kedves veled, mert úgy tekint rád, mint D jövendőbeli barátnőjére. Cumi.
2013. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
T és D, hát nehéz kérdés. Sehol egy V? Mert akkor egyszerübb lenne.
2013. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig mondtam T-nek, hogy igazából nem akarok semmit D-től..., nem leszek a barátnője.


V nincs :P Gondoltam használom a nevük első betűit, így könnyebb rájuk visszautalni.

2013. szept. 24. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd lesz, hajjaj, dem még mennyi, lesz itt még dupla V is ha jól tippelek.


Megmondtad Tamásnak hogy nem akarsz Dávidtól semmit, de mennyire veheti ő ezt komolyan ha elötte Dáviddal már kétszer is összegabalyodtál?

Mire tippelsz, mennyire tünnek hitelesnek a szavaid?

2013. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen... Hétvégén találkozok D-vel, akkor mindenképp elmondom neki, hogy szeretném, ha inkább csak barátok lennénk.

Hülye ötlet lenne T-nek elmondani, hogy hülye voltam, amikor D-vel voltam, mert igazából nekem valaki más tetszik és nem szeretnék a lakótársától semmit (csak egy pótlék volt)?

Bár akkor meg hiheti azt, hogy más tetszik, aki nem ő.. :(

Minek kellett nekem ebbe belebonyolódni? :(

2013. szept. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!