Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek hasonló történet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek hasonló történet?

Figyelt kérdés

A páromat március 28-án ismertem meg, és május 4-én már összeköltöztünk.

Olyan, mintha már ezer éve ismernénk egymást, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, és nagyon-nagyon szeretjük egymást.

Már április végén a kezem is megkérte, és örömmel igent feleltem neki, hisz ő az, aki igazán szeret.

Párom 29 éves, voltak csalódásai, én 23 éves nő vagyok, és több komolyabb párkapcsolattal a hátam mögött (volt 4,5 éves is)most úgy érzem, megtaláltam őt.

Az előző kapcsolataimban soha ilyen érzésem nem volt.

És ami a legfurcsább, hogy én szinte "hidegvérűnek" tartottam magam, és amióta vele vagyok, mindennap szeretkezünk, mert a munka mellett akármilyen fáradtak is vagyunk, de egymásra nézve sosem fáradunk el. :)

Teljesen megváltozott az életem, és olyan boldog vagyok, mint még soha, mert mintha a másik felem találtam volna meg.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Mert olvastam régebben, hogy ez Isteni csoda, ha két ember 100%-osan egymásra talál, és akkor, mikor ezt olvastam, nem hittem benne.


2011. máj. 31. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot!

Nem szolgálhatok hasonló történettel, de bizom benne hogy majd egyszer történik velem is hasonló

2011. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hamar indult a dolog, szinten több éves kapcsolatokon vagyunk túl, de mégsem éreztem még ilyen vonzalmat, kötődést soha.

Mi még nem engedhetjük meg magunknak az eljegyzést mert anyagilag nem állunk jól és fiatalabbak is vagyunk, de ha lenne rá lehetőség, lehet hogy én sem gondolkoznék sokat.

Párod azért elég idős már ahhoz, hogy tudja mit akar, neki már nem kell éveket agyalnia azon hogy meglennétek-e egymással, az érzéseit is ismeri már. Viszont Ő már apa korban van, nem ? Abban is megvan a 100%-os egyetértés?

Amúgy mostani barátnőm előtt konkrétan azt hittem, hogy soha többé nem fogok új kapcsolatba kezdeni, mert elegem van a nőkből.


Nálunk amúgy nincs mindenben 100%-os egyetértés mert én kicsit nyugodtabb jellem vagyok mint Ő, a kapcsolatban azonban mind a ketten a kölcsönös tiszteletet és törődést tartjuk fontosnak. Ő kicsit bulisabb mint én, de fiatalabb is nálam pár évvel :)

2011. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért még nagyon friss ez a kapcsolat, persze, hogy így éreztek egymás iránt. De szerintem nem kellene elsietni a dolgokat, élvezzétek az egymással töltött időt, és majd később kiderül, valóban egymásnak lettetek-e teremtve. Minden kapcsolat így indul, rózsaszín köd, nagy szerelem, aztán hogy mi lesz belőle...

Én mindenesetre sok boldogságot kívánok nektek!

2011. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerek hasonló sztorit.

Haverom randizott egy lánnyal,ott is aludt nála,másnap odaköltözött a lány,együtt voltak kb 4-5 évig,mentem az esküvőre is,jelenleg 2 nagyon szép gyerkőcük van.

Ami fura a dologban,hogy mind a két ember igen nagy csábító,buli őrült volt.Mondjuk a mai napig mindketten eléggé temperamentumosak,uh nem ritka,hogy dobálják a tányérokat,poharakat,de másnap meg szent a béke.

2011. jún. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
....en is ugyan ilyen boldog voltam 2 hetig, aztan az a fa.sz.szopo k.rva elhagyott, de meg se mondta miert?
2013. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok, legyetek boldogok sokáig!
2013. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!