Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mien témáról beszélgessek egy 14éves lánnyal msn-n?

(Zárjuk ki a kedvenc zene, diszko stb. stb. ezek már tudom)


Kérlek komoly válaszokat irjatok!!!


2009. nov. 6. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről, tényleg bármiről lehet. :) Nem kell ennyire megtervezni, görcsösen. Hány éves vagy?
2009. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 vagyok és már rég óta beszélünk már nem tudok semmit amit irjak neki
2009. nov. 6. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
mejik kézzel törli ki a seggét? bal vagy jobb
2009. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kérdezd meg lenne-e kedve kimozdulni a gép elől és sétálás közben beszélgetni? :D
2009. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NEM AKAROM RANDIRA HÍVNI!!!! kerlek irjatok meg egy parat
2009. nov. 6. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

A Szovjetunió ázsiai tagköztársaságainak helyzete a Szovjetunió felbomlása utáni évtizedben.

Társadalmi feszültségek Németországban az újraegyesítés után.

Az észak-koreai songun politika következményei a mindennapi életben.

Légitársaságok helyzete Brazíliában.

A Kárpátmedence vízrajza.

2009. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
ez mekkora :ĐĐĐĐĐĐĐĐd
2009. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát én egy 14 éves lány vagyok nekem xD én se tom miről beszélgessek egy fiúval(osztálytársam) és szeretem, de nem tudom megmondani neki nagyon vicces itt mindig van téma imádunk dumálni pl engem lekötnek a filmek, beszélj vele kedvenc filmeitekről, mi megy manapság a moziba, milyen fajta filmeket szeret stb.... beszéljétek ki a sulit utálja, vagy szereti, a tanárok, az osztálytársak. milyen fajta zenét szeret, mit szokott csinálni ha unatkozik aztán ha így megy akkor belejöttök =)

Arról meg hogy nem akarod randirahívni, sosefélj egy lánytól pláne az elutasítástól, ha azt veszed észre, hogy kedvel, akkor minden rendben aztán megy minden mint a karikacsapás.

2009. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!