Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a lánynak, hogy teljesen más vagyok, mint ahogy sokan azt rólam gondolják?

Figyelt kérdés

Már szinte azóta folyamatosan tetszett nekem egy lány az osztályban, mióta tavaly ősszel elkerültem a mostani suliba. Túlzottan szoros viszony (értsd barátság!) eddig sajnos nem volt köztünk, én viszont már egyszerűen nem tudtam visszafogni az érzéseimet iránta, és ma délután végre elmondtam neki mindent. Sajnos az a nagy probléma, hogy ezzel jó eséllyel vége is van a történetnek. Mindez nem azért, mert én rosszul csináltam volna valamit előtte. Nagyon nem. Az a gond, hogy itt az osztályban sokan nem tudnak elfogadni olyannak, amilyen vagyok, pedig nincs semmi különös negatív tulajdonságom, csak egy kicsit csendes, visszafogott és naiv vagyok, de igazából ennyi. És akkor a sok tapló képes mindenféle alaptalan hülyeséget kitalálni és terjeszteni rólam, ami nekem érthető módon nem esik jól, főleg nem a mostani helyzetben.

Nem szeretnék semmin változtatni, csupán egyetlen dolog lenne nagyon jó: megmutatni a lánynak, hogy milyen is vagyok VALÓJÁBAN. Semmi hülye képzelgés, hanem önmagamat adni előtte. Mondtam is ma neki, hogy legalább egy esélyt adjon ilyen szempontból, és csak utána utasítson vissza, ha már megismert valójában is, és ha a valódi énem sem tetszik neki, akkor teljesen megértem. Szerintetek hova hívjam el egy ilyen -1. randira, és ott mit csináljak? Légyszi segítsetek!

16/F


2013. szept. 24. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt mi mondjuk meg akkor nem magadat adod.Vagyis ezt magadnak kell kitalálni,mivel ez utal arra,hogy milyen vagy,ezért nem is írok többet.
2013. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fingj az orra alá! Tuti beléd szeret.
2013. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!