Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Remélem tudna vki segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem tudna vki segíteni nekem. Már mondták sokan h szép vagyok, de valahogy mégsem közelednek hozzám a fiúk, ahogy szeretném. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval, ahogy már említettem, sokan mondták h szép vagyok, de nem éreztem a fiúk közelségét. Néhány fiúbarátom szerint a viselkedésem túlságosan is "hideg" és fél hozzám közeledni a többi fiú. Nem tudom h mit értenek ez alatt, és hogyan tudnám ezt kijavítani? 16/L
2013. jan. 6. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kissé zárkózott vagy, kissé komolyabb a többieknél.
2013. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasik ilyenek. Azt szeretik, ha a lányok szedik fel őket. Te nyilván nem vagy rámenős maca ami nem is baj. De sajnos a fiúk kicsit töketlenek, maguk herélik ki magukat.
2013. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Láthatnánk hogy nézel ki?
2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
egoista is vagy azt miért nem tetted hozzá?????
2013. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ugyan miért lennék egoista?

az nem a saját véleményem, hanem másoké :)

2013. jan. 6. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy Elönytelen ruhákban jársz
2013. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

úgy öltözöm, mint a többi korombeli lány

ha az alkalom azt kívánja, akkor olyasmit is húzok fel

2013. jan. 6. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mosolyogj sokat. Ha tetszik egy srác, rá meg főleg. Nem érdekes, miért, csak mosolyogj rá. A fiúk ezt szeretik és úgy gondolják ha közelednek hozzád, könnyebb lesz az első pár szó (amitől félnek).

Amit még tudok javasolni, hogy járj el latin táncot tanulni. Ha szereted, ha nem. Itt nem ez a kérdés.

A táncsulikban sok normális sráccal kerülsz testközeli kapcsolatban, egymással táncoltok órákon keresztül, beszélgettek, ilyesmi. Megszokod a férfi(ak) közelségét, akár rád is nyomulhat egy táncpartner srác ha tetszel neki.

2013. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!