Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalálom valaha az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálom valaha az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés

lassan 18 éves lány vagyok (tudom fiatal vagyok még, de légyszi próbáljatok megérteni..)

tetszett már sok fiú, voltam már szerelmes is párszor, de annyira szerencsétlen a szerelmi életem..nem szeret senki viszont, folyton csak én futok a fiúk után, és szenvedek a reménytelen szerelem miatt..

most is van egy srác aki nagyon tetszik, de nála se lenne esélyem..kikészülök már komolyan..legszívesebben kitörölném az érzéseimet, miért kell nekem szerelmet éreznem...miért?? csak szenvedek az átkozott szerelem miatt:(

az a baj hogy mindig beleélem magam, hogy ez és ez majd sikerül, aztán pedig csalódok..de mostmár tényleg azt érzem, feladok mindent, nincs erőm küzdeni tovább..


2013. szept. 22. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
lesz@rom
2013. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Az első dolog az az önbizalom hiány nem hiszel magadnak és ez már meggyengít belül, ha tetszik valaki akkor lépj felé.

Ne töröld ki az érzéseket mert kellenek hidd el én megpróbáltam meg is tettem és sokkal roszabb volt azóta teljesen másként gondolkodom ez igaz, de rengeteget szenvedtem miatta, mert kizártam a világot magam körül most pedig igyekszem újra benne lenni minnél jobban.

Ilyen miatt ne emészd magad mert jön a szerelem amikor majd nem számítasz rá és olyan gyorsan fog történni, hogy majd csak lesel, hogy mi van és akkor az az öröm leírhatatlan lesz számodra.

2013. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
13%
hajajajaj azé te oltári csúnya lehetsz ha senki se szeret... de ne add fel mert valakinek biztosan bejossz majd :) mindenki talál párt!
2013. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
hát kösz utolsó ..amúgy meg nem vagyok csúnya, sokan mondták már hogy szép vagyok, csak az a baj hogy önbizalomhiányom van..ez a nagy gond..
2013. szept. 22. 11:12
 5/30 anonim ***** válasza:
Kellene egy kis önbizalom és ÖNBECSÜLÉS! Ha becsülöd magad nem futsz olyan szekér után ami nem vesz fel, jobbat érdemelsz ennél. És a legnagyobb baj, hogy beleéled magad. Amikor az ember eleve elvárásokkal megy egy kapcsolatba és rávetít tulajdonságokat a másikra, annak biztos csalódás a vége. Én 10 évig csináltam ezt, ne kövesd el ezt a hibát.
2013. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
próbáld meg más szemszögből tekinteni a dolgokat, állj hozzá másképp és akkor talán nemcsak hogy jobban érezheted magad, hanem még a szerencse is rád találhat. Ha gondolod írj privátban és jobban kifejtem :)
2013. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak a legjóképűbb fiúk után futnál, hanem észrevennéd a nem tökéletes külsejűeket is, megtalálnád.
2013. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
5%
55osnek megint full igaza van meg a 68asnak is tuti vmi fortelem vagy de azert elvarod te is a jol kinezo maxos gazdag csavot magad melle. annyibol sajnallak h az osztoneid ellenere nem tudsz cselekedni vegulis.
2013. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
egyébként meg nehogy azt higgyétek hogy a külsőre tökéletes pasikat keresem , mert nagyon nem..eddig csak az átlagos kinézetűek tetszettek, nekem nem a külső a lényeg.
2013. szept. 22. 11:24
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
latom az alapveto noi hazudozas neked is megy azert. hat amig nem ismered be magadnak h mennyire felszines es sekejes vagy addig nem fog menni.
2013. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!