Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon belém szeretett?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben akivel szexkapcsolatnak indult a dolog, heti egyszer.

Már tart egy ideje.

Most ott tartunk, hogy hetente 3x nála alszok az Ő kezdeményezésére. Ha ott vagyunk mindig vásárol, csak is a kedvenceimet, a kedvenc számaimat teszi be, hogy azokat hallgassuk. Járunk moziba, koncertre, sétálni, felhív vagy ír minden nap. De azt hogy szeretne soha nem mondja, mondjuk soha nem is volt a szavak embere..

Szerintetek a figyelmessége mögött lehetnek érzelmek?


2013. szept. 25. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lekváron szeretett beléd, nem vajon.
2013. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen, lehetnek érzelmek a figyelmességei mögött.
2013. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetnének érzelmek, nem attól szeret egy férfi, hogy egész nap azt hajtogatja:szeretlek.

Becsüljük meg már azt, aki megérdemli, miért kell elrontani, ha a tetteiről ordít, hogy odavan érted?


N/30

2013. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha hajtogatná! Szó sincs róla. Jó így nekem, fontosabbak a tettek. Csak jó volna tisztában lenni vele. Nem tudom mire számíthatok. Én nagyon szeretem Őt. De mivel tudom, hogy nem a szavak embere így én sem zúdítom rá az érzelmeimet. Inkább mindenben és minden téren bizonyítom Neki hogy mennyire fontos nekem! Mindennél jobban becsülöm Őt
2013. szept. 25. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.Nálatok még alakulhat jól a dolog.

Nem kell semmit sem siettetni,ha eljön az idő,majd érzed,hogy érez-e irántad valamit.

2013. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet!Hidd el,ez ugyanúgy szexkapcsolat maradt,csak a körítés picivel jobb....
2013. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez már járás,nem szexkapcsolat,csak fél magának is bevallani. Ne mondjad neki,hogy szereted,mert az ilyen típus megijed tőle. A saját érzelmeitől fél az tuti. Minden valószínűség szerint belédszeretett. Gratulálok,ez a legtöbb nőnek nem sikerül.
2013. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jajj, istenkém... ismerős. Én nagyon szerettem őt. Ő is szeretett elmondása szerint(!), elhalmozott mindennel, vitt magával mindenhova, majdnem együtt éltünk, bemutatott mindenkinek, de hangsúlyozta, hogy nem vagyunk együtt! DE szeret... hibáztam egyszer, volt köztem és valaki más között valami, amit elmondtam neki. Gondoltam elnézi, hamár nem vagyunk együtt... (bár nekem minden álmom volt...)felkaptaa vizet, elhordott mindennek, majd összejött mással. Rendesen, kapcsolatban. Nekünk nem jött ki jól... neked remélem, nem ilyen vége lesz!
2013. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Azóta összeköltöztünk :-)

2013. okt. 16. 12:20
 10/11 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2013. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!