Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerettem belőle, erre ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle, erre ő belém szeretett:S Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Véleményt: Tökre szerettem eddig a Őt kb el tudtam volna vele képzelni a életem, aztán ellaposodott kb 3 hete vagy már egy hónapja is.. és kiszerettem belőle:S de félek szakítani, mert tudom h szerettem és lehet újra bele szeretek és bánni fogom, mert normális a maga módján.

Okok amiért kiszerettem: nincs csók, azt mondta kinőtt belőle (azóta h elmondtam mit ezt a kérdőjelet magamban, azóta van), nem mondta h szeret, nem éreztem (azóta már imád..), nem vállalt fel (azóta már kirakná fészen is), nem mentünk sehova(unalmas volt) , halálosan unatkozok mellette, mehetnékem van egyfolytában, meg azt érzem kb h egyedül akarok lenni, kb egy lakatlan szigeten...

meg már nem kívánom a szexet se..

kajak olyan érzésem van h egydül akarok lenni

a saját kis világomban

azóta moziba akar menni, meg h a este is jön és hoz valami meglepetést..

teper ezerrel

meg szarul érzi magát

meg az idegesít h szabályozni akar..

nekem meg most kb szabadság kell

egyedül akarok aludni

stb..

nemtom lehet most jön ki rajtam, hogy az exemmel nem volt meg a szakítás gyász időszaka:S?? 4,5 év kapcsi után egy héttel jött ő..

jó mondjuk nem gyászoltam, de illik tartani minden szakítás után

szombaton voltam egyedül házibuliba, rég éreztem magam ilyen jól! eltáncikáltam magamba:DXD

nem gondoltam cseppet se rá..

de nekem régóta ez volt a legjobb napom

elmentem nélküle tesómékkal balcsira . na az is jó volt.. meg az állatkertbe is! nem hiányzott..

és ilyeenekre vágyok, hogy szabadon azt csináljam amihez kedvem szottyan.. nem azt mondom h bulizni akarok, de a magam ura akarok lenni

de félek, me mi van ha megbánom, me ez má olyat mond h szülinapomon eljegyez

meg má gyereket akarna meg házat venni..

de szerelem nélkül meg nem akarok együtt élni senkivel, megtehetem még h várjak az igazira ha mégsem ő az.. nem vok öreg nem vagyunk házasok, h muszáj legyen együtt lenni ha nem jó.. de ahh.. kb felrobbanok és ahelyett h hagyna időt h agyaljak vagy legalább hiányozna h tudjam kell, rám akaszkodik még vadászni se megy h egy kicsit hiányozhatna vagy hagyna magamra és úgy érzem hogy mostmeg megfojt!!! :SSS


2013. júl. 2. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"de félek, me mi van ha megbánom, me ez má olyat mond h szülinapomon eljegyez

meg má gyereket akarna meg házat venni.. "


Ha van esze ott hagy,a kapanyél kilóg a szádból kb. a hideg rázott,miközben olvastam.

2013. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki is!!!
2013. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most akkor tömören arról van szó hogy egy ideig leszart téged, aztán te kiszerettél belőle mire ő valószinüleg rájött hogy nem akar elveszíteni és kaparni kezdett utánad. Hát izé.. Ha teljes szabadságot akarsz az életedben akkor felejtsd el azt hogy legyen valakid. Menj szórakozz csinálj amit akarsz de ne úgy hogy valakinek aztmondod szereted közbe elvagy nélküle. Bár a sztoridból az derült ki hogy leszarod vele mivan csak neked legyen jó.Ilyen hozzáállással ne várj semmit.
2013. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már tud róla és nem mondom neki, hogy szeretem, nem áltatom!
2013. júl. 3. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!