Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért _nem_ járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért _nem_ járnátok olyan fickóval, aki drogozik?

Figyelt kérdés
Többnyire kizáró okként emlegetik, de miért? Ha kultúrált, értelmes, jó megjelenésű, van munkája, pénze, stb., akkor az a probléma, hogy illegális, amit csinál?
2009. nov. 6. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
A drogosokkal csak a probléma van. Általában aki drogozik az teli van adósságokkal, neki csak az a fontos hogy anyaghoz jusson és ezért mindent megtesz, és akár mindene rámehet még az élete is. Gondolj bele szeretnéd ha egy drogos lenne a gyereked apja?? Mert én nem.
2009. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
mert a drogtól egy idő után se pénze, se munkája nem lesz valamint szellemileg is leépül. Amúgy meg semmi kedvem egy betépett pasit nézni esténként, aki azt sem tudja hol van. Én sem drogozom, ő se tegye!
2009. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
No, minden amit felsoroltál az egy ideig van neki, aztán szépen leépül, minden pénzét elölti drogra, stb. Nem véletlenül illegálisak bizonyos drogok.
2009. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Eddig szép és jó, csak elkezd leépülni.

Saját szememmel tapasztaltam Szerelmemen. Heroinfüggő lett belőle...

De mára leszokott. :)

2009. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
engem nem zavarna, egészen addig, míg beszámítható, nem kezd el lopni h anyaghoz jusson, és nem úgy találkozik velem h bevan állva.
2009. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Hogy miért? Csak egy szó: tudatmódosító
2009. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
vágom a "mi lesz később" dolgot, de mondjuk hogy tele van pénzzel, és évek óta nyomja, szóval ha le akarna épülni, már lett volna rá ideje bőven. :)
2009. nov. 6. 20:58
 8/27 cynic ***** válasza:
93%
Konkrétan mit értesz drog alatt?
2009. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk azért nem mert nem akarnám halálra aggódni magam aztért hogy épp betépve mikor üti el agy autó vagy mikor csukják le.
2009. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ilyesmit hogy kokó, spuri, papír, zöld, gomba, esetleg néha eki. mondjuk hernyót nem.
2009. nov. 6. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!