Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha közelebb kerülök egy lánnyal, jobban megismer és egyből jó barátjának akar engem?

Figyelt kérdés
Nem is egy ilyen lánybarátom van.Ami nem baj,mert az embereknek jó ha van barátja,de attól nincs kapcsolata. A mai nap beszéltem pont a lánnyal és mondta nekem,olyan jó,hogy ilyen jó barátom vagy. Most ha valaki kedves és jófej az már nem lehet a pasija? Eljárunk ide oda talizgatunk de csak mint barátok. Ma is együtt ebédeltünk és nincs ezzel probléma,tudom más most úgysem lesz köztünk mert már megkérdeztem de ez akkor is szar. Vagy én vagyok a hülye? Lehet,hogy késöbb lessz belőle valami ha most nem is?
2009. nov. 6. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bűn randa vagy, vagy dagadt xD
2009. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
egyértelmű hogy a csajok akkor mondják ezt ha nem jön be nekik egy srác úgy mint pasi!!!!
2009. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tesó, felejtös...

Ha a csaj alapszövege hogy jaj de jó barát az két dolog miatt van(figyelebevéve hogy mondta h no kapcsolat)

1: Tényleg barátnak tekint

2: Tuti hogy nem vagy az esete

2009. nov. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!