Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretne tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretne tőlem valamit vagy csak barátjának tart?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már fél éve nagyon jó barátok vagyunk de mivel 300km van közöttünk nem sokat tudunk találkozni,de egy hónapban látom vagy 4x.Van egy kis korkülönbség közöttünk mert ő 19F én meg 15L. Mindig jól elvagyunk vele még sohasem vesztem össze mindig vigasztal ha valami bajom van.Néha nálam alszik persze külön szobában,de gyakran átjön hozzám éjszaka és végig beszélgetjük az egész éjszakát,de eddig nem történt még semmi. Amikor filmet néztünk éjszaka akkor nagyon álmos voltam azt hitte,hogy alszok és nyomott egy puszit az arcomra és végig simította a fejem és azt mondta bárcsak az enyém lennél jó éjt szépség...Reggel meg azt kérte,hogy menyek el vele a Balcsihoz egy hétvégére.Ezen nagyon ledöbbentem és egész nap ezen gondolkoztam. Szerintetek akar tőlem valamit? És ha igen mért nem meri elmondani? Össze vagyok zavarodva.
2011. máj. 16. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy akar tőled valamit:) főleg ha azt mondta,hogy" bárcsak az enyém lennél jó éjt szépség" Azért nem meri elmondani,mert félénk,fél a visszautasítástól.:)


Sok szerencsét^^


15/L

2011. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat:)
2011. máj. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!