Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálom ezt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? Miért nem szeretek vele msn-en beszélni?

Figyelt kérdés

Mindig rejtve lépek fel msn-re, és amikor látom, hogy fent van a barátom, egyszerűen nem tudom elérhetőre állítani magam. Nem akarok belépni. Nem értem saját magam. Úgy érzem, nincs kedvem és nem is tudok vele miről beszélni, és jobb ha be se lépek. Majd ha később látom, hogy kilépett, belépek. De ilyenkor meg már bánom, hogy nem beszéltünk, és haragszom saját magamra.

Nem tudom, hogy ti mit vesztek le ebből, lehet hogy így hülyén hangzik, de engem nagyon zavar ez a viselkedésem. De egyszerűen nem tudok ezen változtatni. Amint látom, hogy fent van, megtorpanok. :S

De én szeretem, 2 hónapja együtt vagyunk, és élőben semmi gond nincs.


2009. nov. 6. 20:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még hozzáfűzném, hogy előfordult már, hogy beléptem, de nem írtam rá. Gondoltam írjon ő. És csak pár perc múlva írt, hogy köszönni luxus? :S

Hát nem tudom, de így én is mondhatnám ugyanezt..

Tudom hogy ez gyerekes viselkedés, hogy ki ír kire..de ez csak vele van így. Soha senkivel nem volt ilyen problémám.

2009. nov. 6. 20:27
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek állítsd át magad elérhetőnek. Aztán majd kezdeményez beszélgetést ha akar. Nagyjából szerintem az első ilyen beszélgetés után eloszlanak a félelmeid ezzel kapcsolatban, mint a kámfor.
2009. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

amúgy 16/L vagyok


igen éppen ezt csinálom, hogy várom hogy ő írjon rám...de ő ilyenkor meg megsértődik, hogy miért nem én írok. És mivel szeretem nem akarom elveszíteni, mindig mindent megteszek, amit akar. =( én tudom hogy nem kéne, de egyszerűen nem tudok mit tenni.

2009. nov. 6. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Ehh, első újra.


Nem láttam a kommented. Hát bakker, a jelenlegi illemszabályok szerint a fiúnak illik előre köszönni, szóval nem értem a problémáját. Köszönj rá és hagyd. Ha beszélgetni akar, mejd kezd témát. Azt meg tartom, hogy az első ilyen beszélgetés után eloszlik a félelmed. Ha meg ne tudtok beszélgetni, akkor a kapcsolatotok - bocs - nem lesz hosszú éltű. De ha élőben rendben, akkor itt is rendben esz szvsz.

2009. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah, és 20/F.
2009. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a probléma már ott kezdődik,hogy nem akarsz vele beszélni...gondolkodj hogy miért nem. Ha már ez a helyzet előállt, akkor valami gond van.
2009. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
basszus ez van Velem is : O
2009. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtatok :)talán igazatok van, lehet valami probléma köztünk, amit minél hamarabb megszeretnék tudni, és oldani..


utolsó válaszoló, Te hány éves vagy? mióta vagytok együtt?

2009. nov. 6. 21:48
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Én is csináltam ilyet régen. Rájöttem, hogy azért mert nem szerettem eléggé és azt mondtam magamban, hogy mit mondjak neki nincs már témám és így talán jobb, hogy nem beszélünk...mert az ugye gáz, ha már nem tudunk normálisan beszélgetni. Persze érdekes, hogy élőben meg simán tudtunk beszélgetni. Az msn-en meg más volt a helyzet, de nem tudom miért pedig ott még sokkal többet is tudok beszélni néha, mint élőben. Sok sikert! PÁ

2009. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 19L, 2 és fél éve vagyunk együtt, de én is képtelen vagyok vele beszélgetni:D annyira idegesítő és személytelen, hú, 5 perc után ingerült leszek.. mondd meg neki, h nem szeretsz vele msnen beszélni, ezt nem is a pároknak találták ki...
2009. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!