Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e esély rá? Szerezhetek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esély rá? Szerezhetek-e magamnak barátnőt úgy, hogy izomsorvadásom van és nem tudok mit tenni ellene. Ezen kivül nem az a bulizós haverokkal lógós tipus vagyok, szimplán azt csinálom amit szeretek és ezért néha ugy érzem különc vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tuggya a faszom itt is ez van XD de kajakra
2011. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem neked több esélyed lenne...Én reménytelen vagyok^^(alkatilag)Ha még is találok olyat aki nem a külsöm miatt szeret akkor még bárki találhat magának vlkit:D
2011. febr. 21. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen ismerősöm és lenyűgöző teremtés:)) Izomsorvadást állapítottak meg nála is, azt mondták, hogy esélye nincs hogy megélje a 18. életévét és mostmár vagy 23 éves:) Hihetetlen, hogy mennyi kitartás, akarat volt/van abban a csajban: létrehozott egy alapítványt, a pénzből külföldön elvégeztek rajta egy műtéte és hosszas próbálkozás után ma már állni is tud. Az az álma, hogy egyszer magassarkú legyen rajta és hiszem, hogy sikerülni is fog neki.


Neki több komoly kapcsolata is volt(tényleg szerették egymást!) annak ellenére, hogy tolókocsiban élte/éli mindennapjait. Hidd el neked is megvan valahol a másik feled és nemcsak felszínes emberek léteznek!


Nem az lényeg, hogy bulizol-e hanem, hogy mosolygj sokat, fogadd el és küzdj a betegséged ellen és hidd el, hogy Te is ugyanolyan teljesértékű ember vagy mint mindenki más az utcán!:) Csak legyél azokkal akiket szeretsz, csináld azt amihez kedved van és rád kacsint a szerelem.


L/19

2011. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor meg holvan a probléma, amúgy nekem volt 1-2 de nem sokáig
2011. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást^^Ha eddig kibirtam csak elleszek:P
2011. febr. 21. 22:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy normális lánynál nem hiszem, hogy ez lenne a váló ok:) Ha pedig igen akkor jobb is, hogy elment. Hidd el ha igazán szerelmes lesz akkor csak Te fogsz számítani és segít neked:)
2011. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj h a korom beliek nem igy gondolkodnak mint 1 idösebb tapasztaltabb lány.:S
2011. febr. 21. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy várnod kell még egy darabig, hogy beérjenek hozzád de utánna biztos vagyok benne, hogy eljön a te időd is. Feltéve ha nyitott vagy és elfogadod ezt a helyzetet. Egy lány megérzi ha nem érzed jól magadat a bőrödben és egy párkapcsolat nem arról szól elsősorban, hogy meggyőzzön Téged, hogy így is jó vagy.


Hány éves vagy?

2011. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az az első amit az ember megtapasztal, de ez a normális párkapcsolatokban szerintem nem játszik szerepet. Hogy van e rá esélyed? Mivel az ilyen rendes, normális értékrenddel bíró emberek mindig elnyerik a "jutalmukat" így nem, hogy esélyed lesz rá hanem biztosan be fog következni. Az én férjem sem egy bulizós, haverokkal lógós típus volt és Ö is csak szimplán azt csinálta amit szeret. Azért figyeltem fel rá mert kedves és udvarias volt. Amúgy mihez képest vagy különc? Azokhoz a mostani fiatalokhoz képest (TISZTELET A KIVÉTELNEK), akik úgy berúgnak, hogy detoxban kötnek ki vagy egy ismeretlen ágyában, vagy azokhoz képest akik drogoznak?! Akkor mondhatom, hogy üdv a csapatban: életemben nem voltam még becsípve sem, a kábítószert messze elkerültem. Tudod én azt szoktam mondani, hogy ne a külsőmért szeressen senki. Ha mondjuk egy baleset vagy betegség következményeként megcsúnyulnék vagy mozgásképtelenné válnék akkor egy felszínes ember elhagyna. De a férjem szerencsére nem ilyen! Ne azért szeressen bárki bárkit mert egészséges, vagy szép, vagy okos. Ezek sajnos mulandó dolgok. Tehát biztos, hogy el fog jönni a Te életedbe is a szerelem. Sok boldogságot kívánok!


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Az én barátnőm ugyanilyen helyzetben van.

Hány éves vagy?

2011. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!