Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érzi, hogy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érzi, hogy szeretem, pedig szeretem, ő sokkal jobban érezteti, hogy szeret, mit tegyek, hogy ő is éreze?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyakrabban öleld meg, legyél figyelmesebb vele.
2013. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kedves egyes,olyankor amikor meg ölelem,szerinte a nyakába lógok. : / ő a hát simogatást szereti,de én nekem meg este fáradtan nincs hozzá kedvem : (
2013. szept. 26. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok sok orálszex megoldja a problémáit. De komolyan!!!
2013. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
komolyan egyes emberek itt nem normálisak.
2013. szept. 26. 10:59
 5/12 anonim ***** válasza:

"komolyan egyes emberek itt nem normálisak."


Nem viccből mondtam! Ha kimutatod hogy szexuálisan mennyire kívánod, akkor biztos, hogy nem lesz ilyen problémája! Főleg hogy ha Ő a pasi. Nem trollkodásból írtam hanem ez komolyan így van.

2013. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha esténként szex helyett gyakran "fáj a fejed", akkor bizony előbb-utóbb előjönnek az ilyen problémák, akár te vagy a női fél, akár Ő. Az ember nem viseli jól ha a párja nem kívánja annyira, mint amennyire Ő kívánja őt.
2013. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő vagy? A tippem, h férfi.
2013. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha fáradt vagy este, akkor ha máskor van rá lehetőséged akkor tegyél a kedvére.

Szex sincs este? Valamikor csak van, nem? Akkor is simogathatod, masszírozhatod a hátát pl. előjátéknak olyan érzékien. Azzal tuti elégedett lenne, és érezné, h foglalkozol vele, fontos vagy neki.

2013. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 4- Kire gondolsz ? Csak nem a 61%-osra ? xDD


Kissé korlátolt az ürge, de hát nem lehetünk mind egyformák.


Vidd el mondjuk a párodat valamilyen jó helyre, szervezzetek közös programokat, egyszóval bármi, amivel maximálisan kihasználhatod a vele töltött időt ( főleg, ha ez nem valami sok ).

Az egy dolog, hogy fáradt vagy, de ha hagyod, hogy ellaposodjon a kapcsolatotok, akkor annak nem lesz jó vége.

2013. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Este aludjatok kiskifli-nagykifli pózban.
2013. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!