Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaimtól kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaimtól kérdezem: mennyi volt a leghosszabb idő, mire egy lányon túl tudtátok tenni magatokat?

Figyelt kérdés

Tkp. nekem 4-5 év alatt sem sikerült teljesen. Lehet nálam van a gond, de nem megy. A lánynak, akibe szerelmes voltam, azóta számtalan barátja volt. Persze nem lehet csak úgy elfelejteni valakit, mert a régi szerelmek is megmaradnak a szívünkben örökké, de vannak olyan tipikus esetek, amikor még évek múltán is gyötrődik az ember, hogy mit kellett volna másképp tenni, másképp csinálni, hogy az a bizonyos kapcsolat kiteljesedjen.


Mielőtt gyanúsítanátok, ez már nem szerelem (nem vágyok erre a lányra), hanem valami különös lelkiismeret-furdalás, egy hülye érzés, egy már okafogyott bűntudati érzés, amitől képtelen szabadulni egykönnyen az ember.


Nektek volt olyan barátnőtök, aki miatt hónapokig, évekig szenvedtetek?


(25/férfi)


2013. szept. 26. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 hónap.
2013. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-2 hónap.

De ez azért sok mindentől függ.

2013. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
1-2 év volt a legtöbb. Semmi értelme rágódni a nőkön, azóta már tudom. Gyerek fejjel még teljesen másképp láttam, de ma már "felvilágosultan" kezelem a dolgokat. 24F
2013. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hónapokig nagyon össze voltam törve, egy évig folyton eszembe jutott, és ha ciki, ha nem, volt, hogy végigsírtam az éjszakákat, vagy izzadtan, zihálva ébredtem fel kora hajnalban, mert rémálmaim voltak. Két évvel a szakítás után, már szinte azt hittem, képes vagyok egy új kapcsolatra, de folyton csak zsákutcákba futo6ttam. Rossz pillanataimban még akkor is azon rágódtam, vajon helyre hozható lett volna-e a kapcsolatunk valahogy. Aztán jött a harmadik évforduló, és elkezdtem járni egy lánnyal. Próbáltam jó lenni hozzá, de inkább csak a hiányt pótolta. Leginkább csak szexre kellet. Majdnem egy évre rá csúnyán összekaptunk, majdnem elveszítettem. Akkor jötem rá, hogy mennyire szeretem. Ennek már két éve, még mindig szeretjük egymást, de a volt barátnőm a mai napig eszembe jut. Nem járnék vele újra, de ha a szép pillanatokra gondolok, belesajdul a szívem.

Ezt először és utoljára írtam le, nem szoktam lelkizni egyébként soha

2013. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyZoli85 ***** válasza:
egy-másfél hét után tükörbe néztem, leköptem a tükörképem, és ráordítottam magamra, h te szánalmas gyökér, takarodj el csajozni, és ne érdekeljen olyan nő akinek nem voltál elég jó
2013. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!