Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat 19év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

20 éves lány, aki komoly, családcentrikus, már nem egy kis csitri.

39 éses férfi, fiatalos, laza.


Lehet komoly szerelem, és jó kapcsolat, vagy túl sok a korkülönbség?


2013. szept. 26. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze nálunk 30 év van és 11 éve vagyunk együtt
2013. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
persze, ha nem rágódtok azon, hogy mit gondolnak mások
2013. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod ilyenek az emberek.Nekem a saját bőrömön kellett megtapasztalnom a " Ne ítélj , hogy ne ítéltess meg" mondás igazságát... Én is furcsán néztem a nagy korkülönbséggel együtt lévő párokra.De a sors fintora , hogy 37 évesen beleszerettünk egymásba egy 18 éves lánnyal.Hozzáteszem , nem én voltam a kezdeményező fél...El sem tudtam képzelni hogy ez velem megtörténhet. Az elején még próbáltam elhessegetni a gondolataim a lányról , de ennyi kedvességet és bájt egyszerre nem láttam még nőben.Azóta is boldog vagyok , hogy felmertük vállalni az érzéseinket mások előtt , mert ha nem így lenne , azt hiszem a lelkem hullott volna darabokra...Csupán azért , hogy másoknak megfeleljek...Azt tanácsolom ne tervezz , tart ameddig tart, a te boldogságod a tét .
2013. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Természetesen működhet. Nem értem, hogy egyáltalán miért lehet kérdés ez a mai világban és hogy az emberek, hogyan képesek ezt a dolgot így elítélni. Egy sztereotípiát táplálnak rengetegen aminek semmilyen alapja nincs. Jöhetnek azzal, hogy XY az ismeretségi körükben pont emiatt ment külön, de könyörgöm minden perceben születnek és halnak meg párkapcsolatok a világban és ha egy felmérést készítenénk akkor a legnagyobb százalékot nem a korkülönbség rátája tenné ki.

Nem kell mások véleményével foglalkozni, minden csoda 3 napig tart, ha van újabb pletyka az embereknek vagy valami megbotránkoztató dolog akkor egyből elfelejtenek titeket.

Nem Ti lennétek a történelemben sem az első sem az utolsó pár akik ilyen korkülönbség ellenére összejönnek.

Mindenki maga választja meg, hogy kivel miként kívánja leélni az életét.

Szóval a kérdésre a válasz: igen. Csak rajtatok múlik, hogy milyen lesz ez a kapcsolat!

Sok sikert! :)

2013. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!