Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhagyott mert gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott mert gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés

Az elején tényleg megbeszéltük hogy én sem akarok gyereket és ő sem, de ahogy teltek az évek rájöttem hogy ő azaz ember akitől mégis szeretnék.

Azt mondta, hogy ő továbbra sem akar és ha tényleg akarok akkor ne maradjunk együtt mert ő biztosan nem akar majd.

Akkor nem is szeretett igazán?


24/L


2013. szept. 26. 21:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
#9 Normális ember használja az agyát és eldönti mit akar, nem vakon követi az "élet rendjét".
2013. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 ASOT ***** válasza:
80%

9-es.

Ez azért nem teljesen helytálló.

Mindenki máshogy gondolja az életet, attól h nem akar még lehet normális ember.


Aki akar az akar és ne csak a barátnője kedvéért akarjon.

Aki meg nem akar az meg tényleg jobb ha nem marad együtt olyannal akivel csak húzza az időt.


Dehát ki hogy gondolja.


De a te hozzáállásoddal sincs baj mert szeretnél gyereket máshogy nőttél fel. Ez természetes.

2013. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
valakinek ez az élet rendje, vkinek meg nem. ennyi.. sztem a szülés nem az "élet rendje", csak egy döntés a sok közül..
2013. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

az a durva hogy én még puncit sem láttam de már gondoltam arra hogy bevállalnék egy gyereket XDDD

F

2013. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

de amúgy sajnállak, biztos tragédia ez most neked :(

F

2013. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
31%

én nem értelek titeket, elhiszem, hogy szar a helyzet ma Mo.-on de azért ennyire????

hát ti tudjátok, szegényes körülmények között is fel lehet nevelni 1 - 2 gyereket, de ha azt akarjátok, hogy a " sötétek " legyenek többségben... akkor nektek se lesz nyugdíjatok sose, ahogy nekem se...


egyébként 1-2 ember nagyon el van tévedve, én férfi vagyok, átlagos jövedelemmel, átlagos munkahellyel és kettő kisfiam van, és az apaságot felemelő érzésnek tartom, értelmet ad az életnek ahogy a többi cél is amit sikerült elérnem idáig


25/F

2013. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szülök, hogy legyen célom, vagy legyen nyugdíjam.

Én csak egyszerűen nem vagyok anya típus. Nem tudok mit kezdeni egy gyerekkel. És ha mér valamit csinálok akkor azt jól akarom csinálni. Az anyagi háttér egy dolog. De az elcseszett lelkületű felnőtt meg egy másik.

2013. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Normális volt.

Viszont ha csak tőle szeretnél és ekkora a szerelem akkor lehet,hogy inkább nem kéne.

2013. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretett, csak lehet megijedt még ilyen fiatalon az apaságtól. Bár jó lenne tudni hány éves az illető.
2013. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

racionális fazon! te akarsz, ő nem, így a dolognak nincs is tovább értelme.

26F

2013. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!