Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek rohan ennyit ez a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek rohan ennyit ez a csaj után?

Figyelt kérdés

Az egyik csoporttársamról van szó, már kb egy éve próbálja megszerezni ezt a csajt. (Akkor a lánynak még volt barátja.) De ezt úgy képzeljétek el, hogy minden egyes nap odament hozzá beszélgetni, hazakísérte sokszor, elkísérte ebédelni, meg mindenhova, a csaj meg egyszer se ment oda hozzá meg semmi. Tipikusan az a lány, aki részéről ilyen full egyoldalú az egész. állítólag ő ilyen típus... dehát ez is milyen duma már...

aztán a csaj szakított tavasszal a barátjával, de ezzel a csoporttársammal akkor se jött össze, csak húzta az agyát. Mikor már gyakorlatilag jártak, akkor se kezdeményezett semmit vele, láttam nap mint nap... pedig már sokszor együtt is "aludtak", akkor se. Aztán egy hónapja ez a lány elküldte őt, és megint összejött az előző barátjával, és a srác még mindig ugyanúgy teper nála.

És olyan pasit képzeljetek el, aki amúgy bárkit megkaphatna, kb mindenki odavan érte.

Miért kell ennyire az elérhetetlen valakinek? Mi ebben a jó? Úgy viselkedik, mint valami szerelmes lovag, pedig nagyon nem ez a típus.

(És mivel úgyis kérdeznétek, hogy miért foglalkoztat ez engem, akkor azért, mert nekem is bejön ez a srác, meg amúgy is irritál egyszerűen, hogy hülyét csinál magából ez a csaj miatt mindenki előtt.)


2013. szept. 26. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
negyed 12kor ne írj ilyen hosszú kérdést
2013. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mintha én lennék :D

Majdnem minden srác, teper nálam, de nekem mindig a kivétel kell... :(

2013. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző: látszik hogy a nőknek mindig az kell ami nem lehet az övék...


kérdező: miért nem próbálsz hozzá közeledni? jöjjetek össze, szeressétek egymást, és dugjatok nagyokat ;)

2013. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig az elérhetetlen dolgok a legérdekesebbek.Meg persze a tiltott gyümölcs a legédesebb.Magyarul ha fejen állsz,sem fog addig észrevenni,míg a kihívást kergeti,hiszen ő a jelek szerint azt szereti.
2013. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De már gyakorlatilag az egész kar figyelemmel követi, ahogy nagy lelkesen jár a nyomában állandóan, a csaj meg elnevetgél vele, gondolom azért kedveli a társaságát, de ennyi.

Pedig olyan srácot képzeljetek el, aki ezelőtt senkivel nem akart kapcsolatot soha, ezt hangoztatta is állandóan, erre tessék... és pont egy ilyen csajjal.

2013. szept. 26. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:

A srác szerelmes, akkor pedig az ember hülye. Lehet, hogy nem is látja - vagy nem akarja látni - hogy csak cicázik vele a lány, mert az nem történhet meg, "ő nem olyan".

Egy mondatodra még hadd reagáljak: "Úgy viselkedik, mint valami szerelmes lovag, pedig nagyon nem ez a típus. " De, ez a típus, mert különben nem tenné ezt. Lehet te is csak másnak akarod látni, mint ami - ez sok kapcsolatban jelent problémát...

2013. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!