Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nevezik a barátjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nevezik a barátjukat páromnak? Egy férfitől se hallottam még ezt. Csak nőktől.

Figyelt kérdés

Ha valaki írja, hogy a "párommal voltam, mikor..." egyből tudom, hogy ezt egy nő írja, végig se kell olvasnom, hogy 19/L már vágom, hogy nő.

A férfiaktól sose hallottam ilyet.

Miért csak a nők használják ezt?



2013. szept. 26. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Mert idióták.
2013. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Én már hallottam :D
2013. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 ASOT ***** válasza:
73%
Ne gondolkodj ilyeneken inkább.
2013. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%

A férfiak szívesebben használják a "csajom", "nőm" "az asszony" kifejezést. :D

Nem tudom, lehet a "párom" szótól túl érzékenynek hiszik magukat.

2013. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
én nőként utálom azt a szót, h a "párom".
2013. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Pedig én is rengetegszer hallottam már ezt pasiktól is...
2013. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a PÁROM szokta használni ezt a kifejezést, pedig 30 is elmúlt, és férfi, vitathatatlanul :D

Komolyan nem értem, miért annyira zavaró...Szerelmének csak nem hívhat folyton, arra is sokan "ugranának", kedvesének szokott nevezni, de ezen az oldalon már kiderült, hogy ez is ciki, az élettársat inkább nem minősítem, házasok meg még nem vagyunk. Barátnak/barátnőnek meg adott koron és éven túl már inkább furcsa hívni a másikat, a "párom" egy tűrhető alternatíva.

De amúgy ez legyen a legnagyobb bajod...

2013. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
most mi a francért kell lepontozni, mert nekem nem tetszik ez a szó?:D
2013. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
A csajom/nőm/pasim semmivel sem jobb kifejezések, sőt. Éretlen tinik szájából még elmegy, bár úgy sem hangzik jól.
2013. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit használjak helyette?

Nem mondhatom hogy a pasim, mert az komolytalan kapcsolatra utal. A barátom az nagyon általános, sok barátom van.

Az élettársam? Most őszintén ez szebb?

Vagy hívjam az uramnak?

Most már a férjem de még mindig sokat hívom páromnak ha rá utalok.

De ő is így hívott mások előtt, így mutatott be azoknak az ismerősöknek akikkel még nem találkoztam.


Most őszintén ha komoly élettársi kapcsolatban élnél hogyan neveznéd mások előtt életed szerelmét?

2013. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!