Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ezt már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ezt már nem bírom elviselni.

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 2 évig, akibe nagyon szerelmes voltam. Ő is szeretett, de nem eléggé, nem velem képzelte el az életét. Közös megegyezéssel szakítottunk. Azóta eltelt 2 év, de én még mindig őt szeretem. Próbáltam elfelejteni, továbblépni. Volt, hogy úgy tűnt, hogy sikerül, mással kezdtem járni, rövid ideig jól éreztem magam, de mindig visszatért az az érzés, hogy én az előző barátomat szeretem és nekem ő volt a nagy Ő. Ezért zátonyra is futott minden kapcsolat, amibe belekezdtem azóta. Most pedig megláttam a facebookon, hogy eljegyzett egy másik lányt és egyszerűen kitört belőlem a sírás és nagyon fáj. Még így 2 év után is. Mit tegyek? Mégis, hogy felejthetném el? Én ezt nem bírom elviselni. 23/L
2013. szept. 26. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
még két év.
2013. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el külföldre/idegelégióba/ásatásra a sivatagba - bárhova, ami kimozdít és teljesen leköti a figyelmed, csinálj valamit, ami gyökeresen más, mint ahogyan most élsz.
2013. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegesd a FaceBookot. Felejtsd el a fiút. Csak magadat kínzod vele.
2013. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komoly lelki difi lehet nálad,ha ennyire leragadtál a múltban,ennyire nem bírsz továbblépni.Szakember segítségét javaslom.
2013. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy volt sok probléma már az életemben, de soha nem találkoztam még olyannal, amit ennyire ne tudnék kezelni/megoldani. Ez egyszerűen tönkretesz. Pedig higgyétek el, én elfoglalom magam, egyetemre járok, van sok barátom, járok társaságba, szórakozni. Szóval nincs sok felesleges időm ezen agyalni, mégsem tudok túljutni rajta.
2013. szept. 26. 23:30
 6/10 ASOT ***** válasza:
100%

Azt akarni is kell , hogy az ember túllépjen. De te valójában nem is akarsz. Az a baj.

Saját magadat idegesíted fel cukkolod fel.

És valószínűleg mindenkit hozzá hasonlítasz.

2 ugyanolyan ember nem létezik, és te őt keresed mindenkiben.

Lehetőséget kell adnod magadnak és a másiknak is, de amint előjön az érzés hogy vele más volt megfutamodsz az elől, hogy időt és energiát fordíts egy új életbe. És valahol a könnyebbik utat választod.

2013. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-ossal egyet kell értsek.
2013. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ASOT-nak igaza van.
2013. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nincs semmi különös abban, hogy így érzel. két év nem olyan sok idő ha úgy vesszük. lehet még két év múlva is így fogsz érezni. a múlttól el kell szakadni, hülye lennék ilyen személy fészbukját nézegetni akihez ennyire kötődöm. minden hozzá kapcsolódó dolgot ignorálni kell, nem nézegetni, ha eszedbe jut, akkor meg próbálni nem agyalni. ne elfelejteni próbáld, hanem inkább eltemetni magadban az illetőt és ne ásd ki.
2013. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el ezen agyalhatsz az egyetemen, vagy akár egy baráti társaságban is. Gondolhatod, hogy milyen jó lenne, hogy ha az egyetem kapuja előtt várna, vagy együtt lennétek a barátaiddal, minden élethelyzetbe gondolhatsz rá, de ha túl akarsz lépni, akkor ezt többé ne csináld. Sok minden lehet, ami eszedbe juttathatja őt, próbáld ezeket mellőzni, vagy ha lehet kitörölni az életedből. Amint ő jut eszedbe, hessegesd el a gondolataidból, és koncentrálj valami másra. Ne hagyd, hogy lekösse a gondolataidat. Talán így idővel jobb lesz.

Az is megoldás lehet, ha megpróbálsz másképp tekinteni rá, legyetek csupán barátok. Ha ez működik, akkor már nem az a valaki lesz, aki elvehetett volna, hisz ő csak a barátod. Én nem tudom, ez milyen érzés lehet, még sosem éltem át ilyet szerencsére, de legfontosabb ilyenkor, hogy képes kell lenned beletörődni, és elfogadni, hogy ő már nem lehet számodra az, aki korábban volt.

2013. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!