Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírom elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elviselni, hogy a pasim 2 év után is eljár discoba nélkülem?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm azokat az estéket, mikor bejelenti, hogy most megyek szórakoznia a haverokkal.... sokszor már előre félek, hisz tudom, bármikor kedve támadhat bulizni egyet nélkülem. Az a durva, hogy több mint 2 éve járunk, és egyszerűen úgy érzem, hogy nem fog soha megkomolyodni, és igazi társam lenni. :( Mert ha néha (mondjuk hetente egyszer) eljár sörözni a haverokkal, azt simán elfogadom, de mikor rendesen discoba megy, és lányokkal is táncol..... az már túl megy azon a határon, amit én el tudnék fogadni. Szerintetek én vagyok túl szigorú, és tök normális dolog ez, csak eltúlzom, vagy tényleg van okom az aggodalomra?? Előre is köszi a válaszokat! 24L
2013. febr. 22. 06:05
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért vagy vele egyáltalán? Dobd ki a francba, szemmel láthatólag nem akar veled lenni de úgy tűnik nem tudod felfogni. Lapát kész ennyi.
2013. febr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is lapát,egyetértek az elsővel!!
2013. febr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én is ehyetértek. Csak pazarlod rá az idődet hidd el.
2013. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ő hány éves? Mint te? Sajnos manapság elég későn érik be ez a korosztály. (természetesen akadnak kivételek) Próbáltad már megbeszélni vele a dolgot? S te amúgy miért nem mész? (nincs rá igényed, vagy ő nem enged) Egyébként még nem feltétlenül szakító ok, hogy eljár bulizni egyedül. Kissé féltékeny vagy, joggal, de ezt a sráccal meg kell beszélned. Ha tud változtatni valamin, akkor már megérte. Ha nem tud, akkor van gond. De akkor ígérem kovácsolok neked egy szép nagy lapátot amin ki tudod dobni. (vagy fejbe tudod vele vágni - igényektől függően)
2013. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam már megbeszélni vele, de ő úgy gondolja, hogy ennyi jár, nem lehetünk mindig együtt..... de hiába mondom neki, hogy durva, hogy rendesen discoba megy... nem érti meg, hogy ez nekem milyen rossz érzés, és nem csak a féltékenység miatt, hanem mert ezzel a nélkülem való szórakozással egyértelműen azt jelzi, hogy nincs rám szüksége.... jobb a haverokkal lenni.... és azt is közölte már, hogy ő mindig ilyen lesz.... neki kellenek ezek az esték nélkülem. :( :(
2013. febr. 22. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:
egy kis szabadság nem árt amíg konkrétan nemcsal meg addig szerintem nem baj lassan megkomolyodik meg elvárod h minden idejét ami szabad csak veled töltse :O
2013. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy nem kell mindig velem lennie, menjen a haverokkal (fiúkkal) kocsmázni, de ne vegyék már lányok körül egy szórakozóhelyen, ahol táncolnak, isznak hajnalig..... és nem fog megkomolyodni! :(
2013. febr. 22. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor tudoh h ennek így nem sok értelme ő elfog járni bulizni mert jólérzimagát te meg szenvedni fogsz szerintem nemnagyonfog változni semmi szerintem szakitani se fogsz ...
2013. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, nem vagyok az a szakítós típus... majd ha ő talál valakit helyettem egy-egy ilyen buli alkalmával, szakít velem. Megcsalni nem hiszem hogy megcsalna, de sajnos ebben sem lehetek biztos. :S
2013. febr. 22. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a barátod egy éretlen alak, aki képtelen felnőni. Viszont neked meg elég alacsony lehet az önértékelésed meg az önbecsülésed, ha ezek után még azon agyalsz mit csinálj. Az ilyet úgy ki kell vágni, hogy csak úgy nyekkenjen. Nehogy már egy ilyen mellett pazarold az életed, mert 24 évesen már nem vagy tinilány, hogy ráérjél ilyen gyökerekkel múlatni az idődet.
2013. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!