Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ korosztaly, mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ korosztaly, mit gondoltok? Tenyleg nekem kellene ot keressem?

Figyelt kérdés

Friss, kb masfel honapos kapcsolatrol van szo, en 25N o 30F, van kozottunk egy kis tavolsag is. Beszelgettunk, o azt mondja, ugy erzi, nem kotodom hozza elegge, mintha nekem mindegy lenne, hogy beszelunk-e, talalkozunk-e. Elmondtam az en nezopontomat is, miszerint nekem nem eleg, hogy egy honap alatt haromszor lattuk egymast, pedig lehetne gyakrabban is, mert 19 km nem olyan sok, es kb ketszer hivott fel, hogy beszelgessunk. Csak interneten beszelgetunk, de en igy nem tudok kibontakozni, neten barkivel tudok beszelni, de a parommal nem igy szeretnek kapcsolatban lenni. Volt tobb kisebb nezetelteres is kozottunk, mert sokminden felreertheto igy chaten.

Aztan egyszer egy munkahelyi gondomrol beszeltem neki- chaten, miert is ne :S-, amin o csak nevetett. Mondtam, hogy szerintem ez nem vicces, erre o is ingerult lett egy kicsit es azt mondta, akkor legyunk inkabb baratok, mert ugy latja, barmit mond vagy tesz, nekem az nem jo es hogy ugy latja, nem is akarok en igazan vele lenni ugyhogy jobb, ha hagyjuk. Ezt kovetoen irt meg nehany sms-t, hogy nem ugy gondolta, hanem hogy dontsek en, hogy mit akarok, hogy kockaztatok-e. Mondom, mit kockaztassak, epp most tettel lapatra, amugy is egy ilyen beszelgetest szemtol szembe kellene megejteni, nem smsben es nem chaten... Meg beszeltunk parszor, ugyanugy beszelt, mint azelott, ugyanugy szolitott, de mar ket napja semmi hir felole, sot chaten sincs bejelentkezve.

Nem tartom logikusnak, hogy ebben a korban igy viselkedunk es nem tudunk felnott emberek modjara megbeszelni valamit, de nem tudom, erdemes lenne-e nekem lepni, mert megiscsak o a ferfi...


2013. szept. 27. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez igy elég döcögős úgyh sztem.......
2013. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az... viszont tudom, hogy komolyan gondolta velem, errol sokat beszelt, de igy mar nem tudom, mit higyjek vagy mit csinaljak :S
2013. szept. 27. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
elég komolytalan ennyi idősen, nem azért..
2013. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is.


Nehogy már 19 kilométerről nem tud elmenni hozzád, basszus csak a munkába dupláját teszem meg naponta, és van aki ennél is többet. Felejtős történet.

2013. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha arrol lenne szo, en is be tudnek menni hozza, de ami kozottunk volt/van az nem mas, mint kommunikaciozavar. O- elmondasa szerint- azt varta volna, hogy en (is) kezdemenyezzek, en mondjam, hogy talalkozzunk, ilyesmi. Az elozo kapcsolataimban erre nem volt szukseg, mindig a partnereim kerestek, kertek talalkat, hivtak, stb. Ha en keresnem, hivogatnam, ugy ereznem, mintha futnom kellene utana, egyszeruen nem erzem magam nonek igy...
2013. szept. 27. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor egyszer kétszer mondhatnád neki. Az tényleg nem fair, hogy mindig csak téged hívnak. Ez nem nőiesség kérdése, mert a jó emberi kapcsolatok kölcsönösségen alapulnak. Nem kell, hogy Te menjél, de felhívhatod és áthívhatod egy teára, ettől még nem fogsz futni utána. Aztán legközelebb meg hívjon ő, aztán megint Te...és így tovább.


Eddig nagyon jó dolgod lehetett, de itt az ideje elkezdeni energiát is fektetni a dolgokba, mert e nélkül csak igen rövid életű kapcsolataid lesznek, és ahogy öregszel, abból is egyre kevesebb.

2013. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azok alapján amit leírsz itt szerelemről egyáltalán nem beszélhetünk. Mi a fenének vagytok együtt? (Ha egyáltalán lehet ezt együttlétnek nevezni)

Én voltam szerelmes, és nem 19km-et tettem volna meg minden nap hogy vele legyek, hanem akár 190-et is.

Bocs de ez bohóckodás amit ti csináltok, nem kapcsolat.

2013. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:

Egyértelműen nem vagytok egymáshoz valók, ha már netes ismerkedési fázisban sértődés, összeveszés van az régen rossz. Felejtős!

26F

2013. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
Egyébként a 6-osnak van igaza. Te kevered a szezont a fazonnal. A nőiesség és a totális passzivitás, érdektelenség nem egyenlő egymással. Gondolod egy férfinak nem kell megerősítés és nem szereti érezni, hogy érdekli a nőt? Igenis, neked is néha lépned kell és érdeklődni felőle, nem csak várni a sültgalambot ami a szádba repül, ilyen mentalitással keserves kapcsolataid lesznek.
2013. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nos, kicsit felreerthetoen fogalmaztam. Ugy ertettem, hogy most, hogy eltunt ket napja, ha en keresnem, hivogatnam, irogatnek neki, ugy ereznem, olyan szeker utan futok, ami nem vesz fel.

En tobbszor celozgattam neki, hogy szeretnek telefonon beszelgetni, hogy menjunk el valahova es csinaljunk valamit egyutt, mozizzunk, ilyesmi, ugyhogy probaltam nem passziv lenni, de vagy nem vette a lapot, vagy nem akarta...

2013. szept. 27. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!