Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleményére lennék kíváncsi. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
van egy fiú ismerősöm akit már régóta ismerek interneten keresztül de egy városban is lakunk. 4 éve beszélgetünk a neten de még egyszer sem mondta,hogy találkozna velem, semmi erre vagy randizásra utaló jelet nem adott még. néha mondta,hogy szép lány vagyok de ennyi. aztán neki most lett barátnője, elmondta nekem,hogy imádja és ő a mindene de előtte még megjegyezte az egyik képemre,hogy nagyon jó és,hogy szép lány vagyok. szerintetek???
2013. szept. 26. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Barát vagy.
2013. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj... 4 év.. ezidő alatt nagyon jól megismerted.. ő nem adott randizásra jelet, tehát annyi az egész hogy köztetek kialakult talán egy olyan kapcsolat ami ugyan nem szerelem de több mint barátság. És ő nagy szívvel fordult hozzád hogy hallod, van barátnőm, imádom, nagyon jó. Ez azt jelenti hogy megbízik benned, tehát sokat jelentesz neki, így igyekszik téged megtartani, tehát dicsérget, bókol neked. és úgy is gondolja hogy szép vagy. Csak nem te vagy az akit az ő szíve megszeretett eléggé, hogy te legyél a mindene
2013. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem nem vagyok és nem is voltam neki soha sem fontos,különben találkozott volna velem. ráadásul amióta barátnője van nem is nagyon foglalkozik velem.....nem baj,nem várok rá :))
2013. szept. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!