Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te el tudnál képzelni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te el tudnál képzelni olyan emberrel komoly kapcsolatot, akivel nem közös az anyanyelvetek?

Figyelt kérdés

Ha te egész jól beszéled azt a nyelvet, ami neki az anyanyelve.

Adnál neki esélyt, vagy áthidalhatatlanok a nyelvi korlátok ebben az esetben és úgyis elrontanák az egészet?



2013. szept. 27. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Persze. Könnyű nyelvet megtanulni.
2013. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Szergej55 ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Én vmiért csak úgy tudom elképzelni a jövendőbelimet..:)
2013. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%

"Én vmiért csak úgy tudom elképzelni a jövendőbelimet..:)"


Na, ez tipikus sznob, idióta felfogás.

2013. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
volt már rá példa..
2013. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia en el tudom ugy kepzelni az eletem. Az en baratom se magyar de o tud magyarul noverem baratja is kulfoldi naluk pedig az angol a kozos nyelv :)
2013. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

igen.


olyan szexi, ahogy németül beszélt az egyik barátom. begerjedtem rá. ááá


és mikor magyarul írt valamit, vagy mondott. isten.

2013. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Frigg ***** válasza:

A férjem amerikai, szóval én el tudom képzelni a jövőmet így ;) Nekem csak egy középfokú nyelvvizsgám van angolból, összvissz 5 évig tanultam. Utána angolul olvastam könyveket, képregényeket, angolul néztem filmeket (először magyar felirattal, majd angollal). Szerintem a tudásom közel sincs még felsőfokon, de mivel én is itt élek Amerikában, ezért úgymond rá vagyok kényszerítve, hogy minden nap használjam a nyelvet, erőlködjek, gondolkodjak rajta. Ugyan az a problémám, ami neked is, kicsit bosszant, hogy nem tudom még úgy kifejezni magam mindig, ahogy szeretném. Elkezdtem tanítgatni magyarul egyelőre csak pár szóra, kifejezésre, egész jól megy neki. Bár ha fejre állunk is, a "gy" betűt képtelen kiejteni. Ráadásul félig svéd, szóval ő meg néha svédül tanít :)


23/N

2013. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
el tudnám képzelni :D jó lenne :D
2013. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Frigg, Te mennyi ideje élsz kint? Amikor megismerkedtetek milyen szintű volt az angol tudásod? Nem kívántad azt, bárcsak ő is magyar lenne? Én azt érzem hogy a magyar sokkal kifejezőbb és játékosabb nyelv, szívesebben használom mint az angolt, (bár lehet ez csak amiatt van, mert még nem tudok annyira jól).

A fiú családja mit szólt arra hogy magyar lányt vett feleségül? Sokan nem szeretik a magyarokat, vagy azt sem tudják hogy van ilyen nemzet.. :D

A te családod, barátaid?

Bocsi a sok kérdésért, de minden érdekel :D Köszi, ha válaszolsz :)

2013. okt. 4. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!