Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lesz az emberi párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az emberi párkapcsolatok jövője? Nagyon komoly kérdés?

Figyelt kérdés

Mi van, ha ez a tendencia fog megerősödni, hogy akinek tetszik valaki, az nem mer majd lépni sohasem az esetleges elutasítás miatt?


A Föld túlnépesedik, 50 éven belül minden négyzetméterre két ember jut ha így haladunk.


Ha egymás mellett fognak állni az emberek, és egyik bejön a másiknak, akkor már nem is fognak lépni csak mint két idegen ott állnak az IPhone 20-asukkal? Hogy alakul szerintetek a világ ilyen téren?


2013. szept. 26. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
kéne egy kis pusztító háború és akkor minden megoldódna elvileg az ember azért él hogy kipusztítson mindent :)
2013. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már szánalmas az egész társadalom....egy HULLADÉK

Később mi lesz? Jobb biztos nem vszont jos nem vagyok.

2013. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég naiv vagyok, ezért nagyon bízom benne, hogy az emberek észbe kapnak, nem face-en élik majd a kapcsolataik, az érzelmeket nem lájkban mérik majd, és nem aggódnak, hogy a bökéstől teherbe este.


Már nem az okos fiúk a menők, hanem azok, akik szoliba járnak, nem a kedves lányok kellenek, hanem akik minimum egy csalánt megettek a profilképeik alapján, a szerelem pedig üzlet lett, ahol az anyagias lányok döntenek, a férfiak pedig kocsira gyűjtenek, nem főiskolára.


Remélem, hogy változik :( :(

2013. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A technika mindig fejlődni fog, így a társadalom is változik vele. Ezen nem tudunk mit csinálni. Ugyanakkor én pozitívan próbálom szemlélni a jövőt, és bár igaz, hogy most eléggé hadilábon áll a fiatal generáció az emberi kapcsolatokkal, de ettől még nem lesz az egész világ rossz. Sok "normális" ember él a Földön és biztos vagyok benne, hogy ez még jó ideig így is marad.


Aztán meg persze ki tudja, hogy mi lesz 50 év múlva. Az is lehet, hogy már 1 évünk sincs hátra és mind meghalunk.

2013. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd azok megnyomják a llétszámot ahol nincsenek ilyen kütyük,amúgy meg ez a helyzet csak rosszabb lesz.
2013. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mint az előttem lévő hozzászóló, én is reménykedem még...


szerintem az egyik legnagyobb baj az, hogy manapság már nem rendelkeznek igazi belső értékekkel az emberek, kirakatvilágban élünk, de ezzel sem mondok újat... az az igazság, hogy nem ártana egy "nagytakarítás" úgy világszinten

de nem kell nagyon messzire menni, én leginkább a magyar társadalomtól kapok hányingert, attól ami a tv-ben megy, és leginkább a facebook-tól

illetve lányként elég rossz látnom azt is, hogy a velem egyneműek mennyire nőietlenek, alpáriak és az értékrendjük nulla, sajnos ez igaz sok férfira is és ami a legszomorúbb

múltkor például egy szórakozóhelyen a következő párbeszédre lettem figyelmes (két idegen között játszódott le a párbeszéd): "smárolunk?!" "ahaaa...smároljunk!!" mondanom sem kell, mit csináltak ezt követően... ez egyébként lehet akár vicces is :D de szerintem az egyre nagyobb gyakorisága miatt inkább elkeserítő

2013. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a tendencia nő szerintem nem lesz túlnépesedés. Vagy lesz túlnépesedés és ez a tendencia fogja megoldani.
2013. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 koltt ***** válasza:
Na most túlnépesedés az van, csak nem itt. Kínában meg Indiában. Európa meg lassan kihal. Mondjuk én is optimista felfogású ember vagyok. Mert igen, tényleg eléggé szar a helyzet a mai társadalomban, de az emberek régen se voltak okosabbak, mert mi kell a népnek? Kenyér meg cirkusz, már Néró is megmondta. Az ókori rómában még gladiátorok halálig tartó harca kellett hozzá, ma már elég a valóságshow az ájfón, meg a fészbuk ahhoz hogy betömjék az emberek száját. De mindamellett a tömegek között mindig lesznek egyéniségek, akik kitűnnek valamivel, és én hiszem hogy ezek az emberek megtalálják egymást, és ezzel a boldogságot is. Mindenki másnak meg ott az ájfon a boldogsághoz :D
2013. szept. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8. szívemből szóltál
2013. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!