Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtott velem a barátom utána vissza könyörögte magát most meg megint szakított.!?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátomal tavaj ilyenkor szakìtott velem azzal az okkal hogy ő nem szeret engem meg nincs rám ideje meg hogy mi soha nem lehetünk együtt..visszafogatam..most megint szakított velem azzal az okkal hogy nem tud velem foglalkozni és egyedül akkar lenni..DE MÉG LEHETÜNK EGYÜTT elmondása szerint..

Egy hete még minden szerelme voltam élete értelme..

most mért szakìtott ?? Mért akkar egyedül lenni !??

Vagy nincs ló jó a szamár alapon fogja fel..

Tudja hogy én mindig visszafogadom ezért van !??

Én nagyon szeretem.

17 eves vagyok 14 eves korom otaa vele vagyok..

Tehetetlen vagyok most


2013. szept. 28. 07:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Döntésképtelen, éretlen, azt képzeli, hogy bármit megtehet veled mert úgyis visszafogadod.


Ha hagyod magad, folyton ezt fogja csinálni.


Még az is eszembe jutott, hogy ha esetleg van valami csaj akit meg akar izélni, akkor gyorsan szakít veled, hogy ne mondhasd hogy megcsalt, aztán újra veled akar lenni , amíg nem lesz újabb csaj.


Ez a pasi nem szeret téged. Ha szeretne, nem bánna így veled!!!


Tudod, akit szeretünk, annak nem okozunk fájdalmat!


Én nem fogadnám vissza a helyedben.


Nekem is volt hogy a srác azt mondta, akivel jártam, hogy hát ő még az exébe szerelmes aki elhagyta. Mondom oké, szakítottunk. Erre 2 hónap múlva megkeresett adjak neki még egy esélyt. Adtam. Másodjára is szakítottunk, mert nem volt szerelem. Oké.


Harmadjára is vissza akarta könyörögni magát, hogy szexeljünk, hát... mérgemben, meg amiért ilyen szinten pofátlan volt, először úgy csináltam, mint aki nem emlékszik rá. Csak hogy érezze a törődést. Utána mikor mondta hogy kicsoda, és mi volt köztünk, akkor meg már megmondtam hogy ne is álmodjon a velem való szexről , és kopjon le végleg. Akkor még engem k.rvázott le.


Ha hagyod, hogy így játszadozzon az érzéseiddel, akkor meg is érdemled....


27/N

2013. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Vagy nincs ló jó a szamár alapon fogja fel..

Tudja hogy én mindig visszafogadom ezért van !??"

Nincs mit hozzáfűznöm, te magad válaszoltad meg a kérdést.

2013. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
sokan mondtak h hagyam vissza akkarja majd magat konyorogni de ne legyek hulye mert ha megcsinalta egyszer megcsinalja meg egyszer
2013. szept. 28. 10:08
 14/15 anonim ***** válasza:
11-esnek igaza van!
2013. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Majd lesz vmi..de ennek ugyan az lesz a vege jatszani fog velem ha hagyom magam
2013. szept. 28. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!