Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk járnának olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk járnának olyan lánnyal, akinek nincsenek barátai vagy csak nagyon kevés?

Figyelt kérdés

én is ilyen vagyok, részben amiatt, mert kicsit visszahúzódóbb vagyok és sok emberben csalódtam már, szóval azóta eléggé odafigyelek, kivel barátkozok...

a másik meg egy rossz tulajdonságom miatt van, ami az, hogy nagyon nem bírom, ha valaki nagyívből szarik rám, emiatt is lett vége több "barátságomnak" is, mert jóba lettem pár emberrel, de ők meg másokkal kezdtek barátkozni, ami nem is lenne baj, csak elég szarul esett, hogy mondjuk megbeszéltem az egyik volt-barátnőmmel, hogy elmegyünk valahová, erre közölte velem, hogy az új barátnőivel megy...ezt még megbocsátottam, de amikor már sokadjára fordult elő ilyen, megmondtam neki, hogy akkor többé ne is keressen, ha neki fontosabbak azok, akiket csak most ismert meg, mint én...

na mindegy, szóval ilyen vagyok. ez nagyon gáz? a fiúk mit gondolnak az olyan lányokról, akiknek kevés barátjuk van? nem hiszik azt, hogy biztos amiatt van, mert a lány mondjuk egy bunkó paraszt vagy valami?


2013. szept. 28. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha csak ez az egy rossz tulajdonságod van akkor járnék veled.

Hol laksz, és hány éves vagy? :)

2013. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze :)
2013. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak srácba. :D Nem zavarna egyáltalán,sőt lassan az ilyet részesítem előnyben,mert ők legalább nem 500 sráccal kavartak. :)
2013. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én inkább ilyen lánnyal járnék. Már csak azért is, mert egy nagyon társaságban teljesen leblokkolnék, főleg ha sok lány is van benne.
2013. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom. A lány személyiségétől függ. Szeretem, ha valaki nagyon ragaszkodó, és érzem, hogy szüksége van rám, de az, hogy 10 percenként SMS-t kelljen irnom, hogy "igen, szivem, szeretlek nagyon-nagyon, stb", kicsit sok lenne :D
2013. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kimondottan ilyen lányt keresek. hol laksz? korod?
2013. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a barátok száma határoz meg egy embert, hanem a barátságok milyensége... :)
2013. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is egy olyan lánnyal vagyok együtt akinek nagyon kevés "barátja" van. 1-2 haverja van inkább. 2 éve vagyunk együtt, és nem baj, csak így csak én maradtam neki és 0-24 ben tartjuk a kapcsolatot 2 éve. Bár ez valakinek sok lenne, nagyon jó, mert ha van egy ilyen lány mindent elmondhatsz neki és ő lesz a legjobb barátod :) F
2013. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok, nekem sincs sok barátnőm viszont az a pár aki van azokban 100%ig meg lehet bízni és szerintem ez számít! Nem a mennyiség hanem a minőség.:)Szerintem ez nem lehet akadály a fiúknál, viszont jobb olyannal járni aki hasonló cipőben jár. Mert ha mondjuk ha neki sok barátja van akkor azokra is kell időt fordítani és akkor rád kevesebb jut de neked meg ugye lenne több időd rá ebből lehetnek esetleg problémák de ha az elején tisztázva van nem lehet gond. :) Mondjuk én jártam így, hogy a volt barátom már a végén teljesen elhanyagolt érzelmileg is a sok barát miatt úgy, hogy legközelebb olyan fiút szeretnék aki nem az a tipikus társaság középpontja. :)

18/L

2013. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!