Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akinek nincsenek hobbijai, nem szereti az aktív tevékenységeket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennék, miért ne? Valózínűleg csak arról lehet szó, hogy vagy nincs pénze ezen tevékenységekre, vagy nincs ismeretsége hozzá, hogy ilyen tevékenységekre eljárjon.
2013. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Balanus_concavus ***** válasza:
dugni meg főzni szeret/tud?
2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szereti. Inkább olvas, filmeket néz.
2013. szept. 3. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy nincs akivel eljárjon. Én se voltam ilyen, aztán a csajok cipeltek magukkal.
2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dugni igen.
2013. szept. 3. 20:48
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
Hmm...lánytól függ, nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen lányok elfoglaltság hiányában iszonyat társfüggők lesznek, gyakorlatilag rátapadnak az emberre ha összejönnek valakivel és még a pasi hobbijára is képesek féltékenyek lenni.
2013. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balanus_concavus ***** válasza:
Én simán összejönnék akkor, mivel szintén elég punnyadt vagyok, nálam is az olvasás és a filmnézés a legfőbb kikapcsolódás, mondjuk igénylem azt, hogy hetente legalább egyszer-kétszer összeüljek sörözni, beszélgetni a barátaimmal, de utálom azt amikor minden nap mászkálni kell ide-oda, szóval nekem még imponál is ,ha nyugis a csaj.
2013. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viktor123456 ***** válasza:

Én kihagynám. Egyéb elfoglaltság nélkül mindig rám akaszkodna, az én létetmet szeretné olyan, már bocs, satnyává rakni amit nem viselnék el hosszú távon. Mozdulj ki kérlek, legyen egy pár barátnőd. Ne mondj el nekem olyan próblémákat, amit csak azért mondasz, mert panaszkodni akarsz, mert csak szenvedek tőle. Ezek a barátnőidnek valók. Nelem azok a próblémák kellenek, amikben tudok segíteni megoldani, mert férfiként ilyenben jó vagyok.


Látod ez jut eszembe, ha ioyen lányt látok.

2013. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!