Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 vagyok fiú és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 vagyok fiú és szerelmes vagyok egy 13 éves lányba. Mit tegyek hogy mondjam el neki? Kedves velem sokat skypolunk és nem rég ismertem meg. A korkülönbség szerintem ha elmondanám zavarná.

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 22:24
 1/4 anonim válasza:
Szia/Képzeld nagyon tetszel nekem.És figyeld a reakcióját.EZ ILYEN EGYSZERŰ
2013. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni. Beszélgessetek. Viccelődjetek. Ha jól érzi magát/boldog, akkor elmondhatod neki. :)

Persze skypen is közölheted.. de úgy nem az igazi (bár kitalálhatsz verset, vagy valami ötletest.. azt szeretik)

2013. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak van egy kis baj. Az öccse velem egy osztályba jár és nem tudom hogy hogyan reagálna .
2013. szept. 29. 16:51
 4/4 anonim válasza:
cuki.
2014. febr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!