Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti mit "esztek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit "esztek" a nagy, tohonya,100kilós lusta, férfiakon?

Figyelt kérdés
Persze gondolom a biztonság lényeges,(talán megvéd benneteket,de lehet ő fut legelől?)Vagy fantéziáltok "nagy test, nagy élvezet" Esetleg a barátnők,ismerősök elismerését akarjátok hallani?Ha majd később,kövér,izzadt és büdös lesz,mindent nektek kell csinálni, akkor milyen lesz az "álompasi?

#álompasi?
2013. szept. 29. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerű - drága felszínes barátom - az embereknek van személyisége is, és nem csak a külcsíny fontos.
2013. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az igaz,T. válaszoló.A személyiség megmutatkozik az életvitelén,külsején.
2013. szept. 29. 08:37
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Az én párocskám 100 fölőtt van,de nem az az elfolyik tipus! Mégsem tohonya meg lusta! Olyan belső értékei vannak ami neked soha nem valószínű,hogy lesz!
2013. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Te az az 50 kilós, önbizalomhiányos kisgyerek-típus vagy?

Nem úgy fogod megtalálni a célcsoportod, hogy a többieket szidod....

2013. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Tehát ha valaki nem szeret sportolni, de szeret enni, az, szerinted, egy utálnivaló ember? :D


Hát, gratulálok :)


Tanulgasd csak, mi is az a "belső érték", amit te, ahogy nézem, el sem tudsz képzelni. A nőket nem csak az izgatja, hogy kigyúrt izomagy legyen a pasi, hogy majd jól megverjen mindenkit, hanem az, hogy jó legyen vele az élet. Érezzék jól magukat egymással, legyen közös pont, közös témák. Ezek remekül megvannak akkor is, ha a pasi éppenséggel el van hízva. Nem ettől függ. Értem én, hogy neked csak a japán guminő az etalon, aki nem izzad, nem vesz levegőt, sőt, lehetőleg még az orgazmusával sem terhel, de tudod - a legtöbb ember embert, társat keres maga mellé.

2013. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a kövér pasik, akkor inkább sovány legyen.
2013. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek be a kövér pasik! Sőt fóbiám van. Mert akiket látok kövér pasikat,azok igénytelennek tűnnek. Hosszú,zsíros haj,nagy szakáll stb. Ezzel azonosítom őket és áááá...Inkább átlagos v vékony testalkat.Ne legyen csontkollekció és kigyúrt se...Inkább normális...
2013. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és az elhízás,bizonyos kor felett,meg együttélés után,nagy családi ebédek miatt nem feltétlenül jelent egyet a lustasággal,tohonyasággal...tehát későbbi elhízás más,mint amikor valaki eleve lusta tohonya alak!
2013. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne válaszoljatok!

Utánna priviben nyomja a marhaságot!

2013. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Látom,azt gondoljátok irigy,50kilós,mitugrász.Már jeleznem kelett volna,176/78kg.vagyok.Vagyis a lányok válaszai érdekelnének,és nem bősz feleségeké!
2013. szept. 29. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!