Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vennél a füves pasidnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennél a füves pasidnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

igen, kicsit érdekes kérdés de nem kérek leszólásokat. én elfogadtam. szóval olyan ötleteket tudtok mondani (főleg füves pasik ötleteit várom)ami valahogy csatlakozik hozzá? úgy értve valami hasznos evvel kapcsolatban vagy ami vicces talán.

sok leszólásra számítok igazából de azért kiírtam a kérdést. hátha....


2009. nov. 7. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld átszoktatni a drogra. Egy kis kokainnal kezd.
2009. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
vizipipát
2009. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Focipályát, vagy rétet. Ahol sok a fű. Na de komolyan volt régen ilyen harisnya baba aminek a haja fű volt.
2009. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
öngyújtót amibe bele van gravírozva a neve v pedig a mind a kettőtök neve. sztem jó ajándék lenne.;)
2009. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Hasonló beállítottságú haverunknak mi egy canabisos zipot vettünk.
2009. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Oldaltáska szerintem jó ötlet ... már ha érted ..
2009. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Foglaltass le egy jegyet neki auschwitz-be.

Jövőre újra nyitunk :)

2009. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

oldaltáska???nemértem

utolsó: .... inkább nem válaszolok mert akkor én leszek a kretén

2009. nov. 7. 18:51
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Az rendes dolog tőled, hogy elfogadtad ezt a fajta "szenvedélyét", de miért akarsz neki olyan ajándékot adni, ami még jobban arra emlékezteti, hogy füvezzen? Nem biztos, hogy ha egy cannabisos öngyújtót adsz neki, rögtön te fogsz eszébe jutni. Miért nem adsz neki normális, hétköznapi ajándékot? Egy szebb póló, közös képek kerettel, amit te csinálsz... na mindegy, te tudod.
2009. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szerintem se abba az irányba kéne elmenned az ajándékkal, nem az a lényeg, hanem hogy rád emlékeztesse.
2009. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!