Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Klasszikus kérdés: most csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikus kérdés: most csak barátkozik? Megéri rá időt szánni?

Figyelt kérdés

Augusztusban szólított le a srác a metrón. Már jó 10 perce nézegetett engem, aztán végül megkérdezte, hogy 'nem egy suliba járunk-e'. Megkérdezte, hogy hívnak, és megkeresett facebookon, még aznap be is jelölt, és lájkolta pár képemet.

Párszor találkoztunk azóta, mindig ő ajánlotta fel, rámírt csomószor facebookon, de nem vitte sosem túlzásba. Most úgy jó ideje nem találkoztunk. Volt, hogy megkérdezte kétszer is, hogy nincs-e barátom, aztán meg hogy biztos van-e, mire én azt mondtam, hogy van, kicsit elegem volt abból, hogy már fél éve ugyanaz a téma. Oké, nem szabad elhamarkodni a dolgokat, de... értitek. 5 hónap az 5 hónap. Kb 6 hete megkérdezte, hogy van-e barátom, én meg azt mondtam van, mivel összejöttem időközben - októberben - valakivel. Aztán megint megkérdezte, hogy biztos, hogy van-e. mondtam, igen. Akkor onnantól nem írt, csak válaszolt, ha kérdeztem. Nemrég kiderült a barátomról, hogy megcsalt. Eléggé el voltam keseredve, meg is írtam ennek a csávónak, hogy igazából nincs barátom. Erre megint írogatni kezdett, és kérte, ha fent vagyok, meg ráérek, akkor írjak már neki...

Ja, jut eszembe, még októberben lemondtam egy találkát, de felajánlottam, hogy mi lenne ha mondjuk ekkor meg ekkor, erre meg azt írta ( SMS-ben ) hogy nem kell nyomulni.

Nekem bejön, sokszor tett arra utalás, hogy én is nagyon bejövök neki. Szívesen megismerném ôt jobban, de idegesít ez a lassúsága...

( Nos, amúgy közben kiderült a volt barátomról, hogy nem csalt meg ( ez bonyolult sztori... ) és most itt állunk, hogy akkor újra összejöjjek-e vele. Én nem szeretem ôt, csak ragaszkodom hozzá, de csak a lelkéhez, szükségem van rá, de miután már szakítunk, nem fogunk már beszélni, tudom... Ezért nagy most ez a dilemma, ezzel a csávóval meg nem akarok találkozgatni úgy, hogy a barátom meg megvan... mi legyen? )


2012. dec. 27. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Hoppsz, sikerült leírni kétszer a barátosdit... Bocsi:)
2012. dec. 27. 17:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy nem csak barátkozik. Ha így leszólított, tuti, hogy bejössz neki, és egy srác nem szólít le egy csajt, akivel csak barátkozni akar. Már csak az a kérdés, hogy miért húzza az időt.

Ha nem szereted a barátodat, akkor nincs értelme együtt maradni, már csak az a kérdés, hogy a metrós srác mennyire mozgat meg.

2012. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a lebegtetett jelenlegi barátoddal kapcsolatban írnék, remélem nem veszed zokon. Pusztán azért, mert szerelmes már nem vagy, de mint ember szeretsz valakit, SOHA ne ragadj le egy kapcsolatban.


Neked sem tesz jót, de vele szemben sem tisztességes.

Ez lebegtetés, ezzel csak késlelteted az elkerülhetetlen szakítást, és hidd el, akkor még šzarabb lesz.


Ha már nem szereted, szakíts vele egyenesen, ennyit fűznék csak hozzá.

2012. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!