Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működne így? Mások is jártak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne így? Mások is jártak így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

barátommal már egy éve vagyunk együtt, viszont kétségbe estem, mert elköltözik az ország másik végébe. ő nagyon pozitív, hiszen minden hétvégén hazajön (kivéve október). a kettőnk kapcsolatát komolyan gondolja..(családalapítás szintjén) félek, hogy meg fogja unni, és mást fog találni. mit csináljak, valami jó tanács, vagy tapasztalat? hogy nyugtassam meg magam, és mivel várjam őt, amikor jön haza?


19/L


2013. szept. 29. 21:11
 1/3 vakondka ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért költözik el, ha annyira szeret?

Van tapasztalatom távszerelemben, de én igyekeztem minél közelebb kerülni a barátnőmhöz, úgyhogy feleségül vettem :)

2013. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
így adódott a meló
2013. szept. 29. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A jó párkapcsolat alapja a bizalom
2013. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!