Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek, ha semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek, ha semmi esélyem a korombei lányoknál pusztán emiatt? 23f

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok, de gyerektestbe zárva és ezen sajnos változtatni sem lehet. Csak a nagyon fiatal lányoknak jövök be, de nem akarok pedofil lenni és velük amúgy sem lehet normális kapcsolatot összehozni, hiszen még csak gyerekek. Jó lenne, ha végre nem néznének valami kisfiúnak a korombeli nők, hanem nyitottak lennének az ismrkedésre. Volt, aki azt hitte 15 éves vagyok, nagyon jól esett mondhatom.
2013. szept. 29. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
én 12 éves vagyok, egy 60 éves testbe zárva, szerinted nekem jobb?
2013. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének, ha kellenének a fiatal lányoknak, de téged is meg tudlak érteni. Próbálkozz nyugodtan és lesz, ami lesz. Mellesleg valakinek még nő sem jut, neked legalább igen.
2013. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha hormonprobléma akk kérdezd meg a doktorbácsit, tud-e segíteni
2013. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Igyál,dohányozzál,szívjál füvet naponta és fél év alatt 5 évet öregszel.

És lehet egy igazi BMW nem ártana a matchboxal a kezedben tényleg elég kisfiús vagy.

2013. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, ne mondd már, hogy orvos ezen nem tud segíteni! Ma már férfiakból hormonoznak nőket!
2013. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
borosta öreg , a borosta jó
2013. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezen nem tud senki sem segíteni már, nőni nem fogok, valószínűleg ősök miatt lettem ilyen törpe, ráadásul még a 100kilótól is messze vagoyk, már pedig egy álompasi legalább 100kiló kell legyen a lányok,nők szerint.
2013. szept. 29. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

szedj fel akkor egy 14 évest, később szottyad meg legalább :D

ez van, ezt kell szeretni ba*d. Van kifogásod arra miért kezdesz kis tinikkel

2013. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!