Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova adjam a puszit?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg egy fiut, és rámírt facebookon, beszélgettünk, és kérdezte, hogy nem-e találkozunk.És megbeszéltük, holnap találkozunk is. És beszéltünk, hogy majd hány puszitadunk meg minden, DE hova gondolja? Lehet, hogy nem csak sima puszira gondolt? Barátnőmnek (egyben a legjobb barátok) mondta neki, hogy kellek neki. Meg aranyasak ír, meg minden. Szerintetek hova adjam?

2013. szept. 30. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

megbeszélni hány puszit adunk? XDXDXD

besírok ezen a világon

2013. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

XD egyesnek igaza van :D


5 évesek vagytok vagy mi?


esetleg a lába közé..

2013. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
NEEM! hanem írta, hogy sok puszit adjak, és kérdeztem mennyit. Így értettem. De jó lenne, ha nem belekötnél a dologba, hanem vagy válaszolsz, vagy nem. És gondolkozz mielőtt írsz!!..
2013. szept. 30. 15:57
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudod ha kérdést tesznek fel, akkor arra szoktak válaszolni és nem belekötni..Nem kötelező válaszolni!
2013. szept. 30. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:
A homlokára vagy a nyakára abból baj nem lehet:DD
2013. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
persze:D Normális válszokat!
2013. szept. 30. 16:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Kézcsók?
2013. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amilyen a kérdés, olyanok a válaszok...
2013. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég lesz az arcára is. Fiatalok vagytok még nagyon ilyen dolgokhoz, ha ez kérdés, hogy hová add. Amúgy ahová szeretnéd. Mi nem ismerünk, nem tudjuk te mit akarsz. De ha te sem tudod, akkor várni kellene pár évet.....
2013. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5-ös, a nyakára? :D Aztán majd jól rámászik a srác, a csaj meg kiírja a következő kérdést, hogy így terhes lehet e....
2013. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!