Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes döntés? És hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés? És hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

A biztonságos párkapcsolat, aki soha sem hagyna el, imád engem, de én nem vagyok boldog, se szerelmes, de nagyon féltem, hogy mit tenne magával.

Szóba jött a szakítás, és teljesen kiborult, könyörög. De tudom, hogy a változással kapcsolatos ígéretei nem hosszútávúak.

Vagy egy új kapcsolat, ami nagyon szépnek ígérkezne. Bár szerelmet és tüzet nem érzek.

Biztos de boldogtalan vagy a bizonytalan de mindent megtenne a boldogságért jövő?


2013. aug. 28. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja a szerelem és a tűz...Innentől szerintem nem kérdés a kérdés :)
2013. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Én azt javaslom minden fiúnak és lánynak, hogy sosem szabad engedni a zsarolásnak. Hiába szeret a másik, ha én nem szeretem. Most akkor azért mert ő zsarol, könyörög, fenyegetőzik, hogy ezt, vagy azt csinál magával, akkor nekem kell elrontanom az életemet? Aki zsarol azzal, hogy ha otthagyom az nem szeret. Mindenkinek tisztában kell lenni azzal, hogy ha ott akarom hagyni, az azért van, mert nem vele képzelem el a jövőt. Ha zsarol, nem a szerelmünket akarja megtartani, hanem a saját érdekeit védi. Tehát nem is engem szeret, hanem félti magát a változástól. Ha nem szeret, akkor miért maradnák vele?
2013. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:
Azért legyél önző a partner kiválasztásánál, hogy utána az önzetlenség ne legyen teher :)
2013. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahelyett, hogy egyik kapcsolatból másikba mennél, a legjobb lenne ha egyedül lennél, hogy kicsit letisztulj ezekből a kapcsolatokból.
2013. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gorombább válaszokra számítottam, úgyhogy nagyon köszönöm :)

És úgy tudja az agyam, hogy igazatok van. Mostanában lesz a nagy döntés, félek. Soha többé nem lehetnénk együtt. Annyira akartam őt szeretni, de nem megy. De akkor miért ilyen nehéz? :(

2013. aug. 28. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!