Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok roma származású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok roma származású emberrel? Vagy jártatok már?

Figyelt kérdés

én még nem jártam de már randim volt roma fiúval és pont ez miatt nem lett a dologból semmi mert ő rom volt én meg nem és féltem h mit fognak szólni a szüleim ha kiderül. Néha még most is eszembe jut a srác és az h milyen csúnyán bántam szegénnyel egy olyan dolog miatt amiről nem tehet :/

20L


2013. szept. 23. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Dehogy járnék.
2013. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
nem feltétlen keresem úket, de ha kedvelem akkor nem lenne kizáró ok 20/f
2013. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom.
2013. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
*őket :D
2013. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
igen, emberfüggő
2013. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ismerek nagyon rendes roma lányt, akit nagyon kedvelek és, hogyha úgy adódnának a dolgok, még össze is jönnék vele, de ez nagyon emberfüggő. 17/F
2013. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De nem azért, mert roma, hanem mert nem jönnek be a sötét börű, sötét hajú típusok külsőre. Spanyollal vagy olasszal se járnék szerintem, hacsak nem fogna meg valamivel ami kompenzálja a külsőt :)
2013. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem. Borsod megyei vagyok és itt sajnos vagy nem sajnos, belénk nevelődik a rasszizmus, ha csak kis mértékben is. Suba a subával..
2013. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Járnék bizony... Én megyek ő jön mellettem... A láncon... bilincsben... Felettünk a tábla - VILLAMOSSZÉK ARRA... És én "járnék" vele a székig ahová beültetném egy menetre!
2013. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen ismerek, haveri társaságomban jócskán előfurdulnak, és én már jártam is roma fiuval.. Nekem valami miatt kicsit jobban be is jönnek mint pl a a magyarok, dehát ez emberfüggő! Nem mindegyik szemét, de a többségükkel vigyázni kell :)
2013. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!