Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolat már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolat már a végét járja?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal,1 éve élünk együtt,de mindennap egy pokol,tegnap jöttem rá hogy semmit nem érzek iránta,ő minden este későn jön haza,de nem azért mert dolgozik,hanem játszik egy jó haverjával de mindennap,haza jön éjfélkor,és meg sem kérdezi h mizu?

hanem egyből beszél vele skypo-n és játszanak,én minden este csinálok munka után is finom,vacsorát,de semmi:S veszekedés van minden este,pénz miatt,mindig a pénzt követeli,hogy az nem elég hogy a lakást,meg a kaját fizetem:S több kel:S és hogy minden hónap 5.-én le teszem a pénzt az asztalra,hogy,mennyit kaptam

Tegnap este haza jött.és én inaktiváltam a facebookomat,de egy nagyon kicsit vissza aktiváltam,hogy anyukámnak vissza írjak,pont akkor jött meg,igy nem volt időm rá vissza inaktiválni:S

Erre haza jön idegesen már akkor,megnézi a facebookot és meglátott,hogy él az oldalam:S elhordott engem minden kis,,k..ának,mindenek amit csak eltudtok képzelni,mondom neki jó szívem ne haragudj,anyunak írtam vissza de ne írjál vissza annak a ku..vának.oké mondom,holnap reggel le törlöm,Nem most azonnal elkezdi.mondom holnap,mondom filmezzünk és együnk,mert neked csináltam a vacsorát,jó oké eszik és filmezünk dobál mindent az ágyra de idegből.

Aztán alvás van de közbe be szólogat,már semmi nem olyan mint volt:S minden az én hibám,de egy kapcsolatban 2 ember a hibás nem?? elhiszem hogy én vagyok 100%-ban a hibás:S este már elis fordult és nem ölelt át,pedig szokott,este éreztem,hogy már semmit nem érzek iránta.Rideg lett számomra:S



#vége #ha egy kapcsolatnak
2013. okt. 1. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mi a megoldás?


Kezdetnek például fejezd be ezt a meghunyászkodó, alázkodó viselkedést, hogy mindent elviselsz neki és még te érzed magad hibásnak, mikor ő a tapló.


Aztán dobd ki.

2013. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma dolgozni sem tudtam be menni,olyan rosszul érzem magam,amiket rám mondott,amilyen szavakkal dobálódzik:S
2013. okt. 1. 11:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Hagyd el.En szívesen barátkoznék veled.26/f.En nem lennék ilyen veled :)
2013. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
állj a sarkadra énis ilyen kapcsolatban éltem , hagyd el , mégha nem is végleg de tanítsd meg, nem vagy a kutyája, így nem bánhatnak senkivel sem !
2013. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy miért vársz mások megerősítése, ha Te tudod, hogy ebben a kapcsolatban nem vagy boldog, akkor szakíts. Örülj, hogy nem később derültek ki a problémák, amikor már jellemzően közös gyermek, ingatlan miatt párok jobban függnek egymástól.
2013. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ideje volt felismerni, hogy ez nem egy normális kapcsolat. Te egyedül ott hibáztál, hogy hagytad idáig fajulni a dolgokat, már az első jeleknél ott kellett volna hagynod. Miért hagyod, hogy uralkodjanak rajtad és megalázzanak?
2013. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Zakathol ***** válasza:
Hát húzzál onnan a p1csába.
2013. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Rád is vár valaki, akivel boldog leszel.
2013. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hagyd el, amint tudod.

1. Mi az, hogy nem lehet FB-od, vagy bármi másod. Miért lennél attól k**va? Mit nézegeti egyáltalán a tiédet?

2. Főzöl, gondoskodsz róla, és lesz**rja.

3. Minden nap későn jár haza. Ha hazamegy sem veled foglalkozik, hanem a haverjával.

4. Mi az, hogy nem levelezhetsz anyukáddal? Mi az, hogy lek**rvázza az édesanyád? Ezt hogy hagyhatod?

5. Mit csinál a pénzzel, amit leteszel? Oké, hogy lakbér+rezsi+kaja, de mire kell a több?

Ő dolgozik? Keres?

2013. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez valami világvégi nyomorék, első 5 sorból ezt szűrtem le.
2013. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!