Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora bűn az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn az, ha egy nőnek gazdag barátja van?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom 31. Már 4 éve ismerjük egymást, nemrég jöttünk össze. Nagyon szeretjük egymást, feleségül is akar venni. Külföldi és elég már csak ezt kimondanom, látom az emberek reakcióján, hogy na biztos valami gazdag. Ami azt illeti az is, de nem értem, hogy ez miért számít bárkinek is? Úgy gondolom, hogy hozzám való személyiségileg, belsőleg és külsőleg is. Magas iskolai végzettsége van, nekem is az lesz, hasonló az érdeklődési körünk, stb. Nem tudom megérteni, hogy miért van ekkora hangsúly fektetve arra, hogy egy nőnek milyen anyagi helyzetben van a párja? Mielőtt még bárki is pénzéhesnek nevezne, nem vagyok az. Nincsenek anyagi gondjaim, nem kell nélkülöznöm, de nem is mutatom a világnak, hogy mim van. Szóval elsősorban ezért nem értem az embereket. Normális válaszokat.

2013. szept. 30. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Zeusz le fog sújtani rád villámokkal ezért!
2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Bűneid alól feloldozást nyerhetsz, ha búcsúcédulát vásárolsz, te nem r1banc
2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
csak épp feljöttél ide és dicsekedsz mert ettől aztán bármi is változni fog az ismerőseid szemében a megítélést illetően...menj aludni.
2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
mindenki azt mond,gondol,tesz amit akar. miért foglalkozol velük?
2013. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem az, ha szereti.
2013. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Ja igen, te is az a típusú nő vagy, aki akkor is együtt lenne a párjával, ha a bankszámláján négy nullával kevesebb pénze lenne. Újabb képmutató bejegyzés.
2013. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? beszólt valaki ismerősöd?
2013. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
32%
Nem bűn, irigykednek rád és van egy olyan érzésem, hogy te ezt nagyon jól tudod. Szóval nem értem mi a fenének írtad ki ezt a kérdést.
2013. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"Magas iskolai végzettsége van, nekem is az lesz." Nos neked is az lesz, ez jó dolog, de nekem erről olyan emberek jutnak eszembe akiknek elég jó képük van a világról ami azt jelenti h nem tesznek fel ilyen kérdéseket mert tudják a választ. Ez nem egy bonyolult dolog. (bocsi de hadd kérdezzem már meg ezt a végzettséges dolgot h mi leszel, csak mert kíváncsivá tettél és pont egy idősek vagyunk :P)
2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem befolyásol más véleménye, csak pusztán kíváncsi vagyok a miértekre.
2013. szept. 30. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!