Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért járnak ide az elhajított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak ide az elhajított, kétségbeesett, megsértett, lelki sérült, összeomlott, depressziós, egyébként szerintük magabiztos, eltökélt, céltudatos nők?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket már második napja, sok-sok oldalt pörgettem vissza. Sokan csalódás vagy félénkség miatt írnak ki kérdéseket. DE! Úgy vettem észre, nagyon sok olyan kérdés szerepel itt Gyakorikérdések.hu-n - azon belül ebben a kategóriában, ahová ezt a kérdést is kiírtam -, amelyek messziről bűzlenek képmutatásból, ármánykodásból.


Hol vannak a barátnők? A havernők? Ivócimborák? Osztálytársak? Kolléganők? Hol van a család? Hol vannak azok, akikkel meg lehetne beszélni, hogy a nagy Ő kirakta őket, mint macskát kakálni?


Meg különben is, mi a fenéért siránkoznak, amikor a következő hétvégi buliban már mással/másokkal kavarnak, másoknak rázzák a seggüket, ráadásul meg vannak sértődve, amikor lekųrvázzák őket? Hm?


Hová fajul ez? Mire föl ez a képmutatás, álszenteskedés részükről? Mindenféle támadás és elfogultság nélkül kérdezem.


2013. okt. 1. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

*képmutatástól

*ármánykodástól

2013. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Hogy találkozzanak a kicsi péniszű,sovány,0 barátnős,megcsalt pasikkal.
2013. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam kiírni kérdéseket,mert kíváncsi vagyok mások véleményére,tanácsára.Több szem többet lát alapon.Van kivel megbeszélnem,ettől függetlenül érdekel idegen személyek hogyan látják.Gondolok itt a normális válaszokat adókra.És mert jól esik magamból kiírni.
2013. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mire föl jönnek ide a fiúk siránkozni, hogy minden nő k**va, pénzéhes, stb.? Na ugye... Az internetet és a Gyakorit bárki használhatja. Ha téged annyira zavarnak ezek a kérdések, akkor miért figyelsz rájuk?
2013. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást, elírtam. Még annyit, hogy szeretném ha senki sem venné támadásnak. Tényleg sok kérdésből és a kérdező commentjeiből (a kérdés alatt) leszűrődik, hogy magát a kérdést, a problémát nem is veszi komolyan, így lényegét, kulcsfontosságát, a kérdő pedig hitelességét veszti.
2013. okt. 1. 14:16
 6/22 A kérdező kommentje:
A mérleg nyelve inkább a nők felé billen. Lényegesen kevesebb férfibőgést olvastam mint nőit.
2013. okt. 1. 14:19
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez egy igazán érdekes kérdés, és inkább lehetne erre választ találni egy hosszasabb beszélgetésben, mintsem egy szimpla válaszban, aminek a megírására nem is mernék vállalkozni.
2013. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Arra akarok kitérni kicsit, hogy a nők sokkal kommunikatívabbak, sokkal bensőségesebben beszélik meg problémáikat a barátnőikkel, amíg mi férfiak egymással nem nagyon tárgyaljuk ki a magánéletünket, párkapcsolatunkat. Tehát nincs egyensúlyban két vagy több azonos nemű közötti kommunikáció mélysége és a kérdések mennyisége, milyensége. Biztosan van kivétel, nem akarom hogy ez általánosításként tűnjön fel, de valóban így látom, így gondolom.
2013. okt. 1. 14:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Én akármit meg tudok beszélni egyes emberekkel. Még olyan dolgokat is amitől akár érzelmileg gyengének tűnhetek/tűnök, mert bevallom néha az is vagyok. De ezt miért is kellene akárki előtt tagadnom?
2013. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van olyan ismerőse, rokona akivel olyan jó a kapcsolata, hogy ilyen dolgokról, a problémáiról is el tud velük beszélgetni.
2013. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!